Кріпосна

Video: Кріпосна 2 сезон 5 серія дивитись онлайн - 04.09.2019

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон - 5 серія від 04 вересня 2019. Багатосерійний фільм Кріпосна 2 сезон - серія 5 на сайті СТБ
Дивіться також
Кріпосна Серія 5 Крепостная Кріпосна 2 сезон 5 серія дивитись онлайн – 04.09.2019
Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

Дивіться багатосерійний фільм Кріпосна 2 сезон 5 серія від 04.09.2019, щоб побачити продовження улюбленої історії!

У Ніжині поширюється новина про розправу кріпаків над Лідією Шефер. Жандарми одразу ж приїжджають до маєтку і починають допит селян. І хоча всі вони запевняють, що садиба зайнялася випадково, все ж знаходиться одна кріпосна, яка розповідає про повстання і про те, хто стояв за його організацією. Жандарми вирушають на пошуки бунтарів.

Голова дворянства відправляє Миколу Олександровича, друга Олексія Косача, на перевірку в маєток. Репутація спокійного і тихого Ніжина під загрозою, і Ніколя повинен почати розслідування бунту кріпаків, щоб надалі не допустити подібних ситуацій.

У маєтку Червінських також неспокійно. Починається розправа над Яковом. Григорій, розлючений поведінкою управляючого – він знаходить в його схованці всі вкрадені гроші. Розуміючи, як сильно його обманював і обкрадав Яша, він влаштовує йому пороття на очах у кріпаків.

В окрузі обговорюють долю Кіті. Софія Станіславівна Косач абсолютно розбита цією новиною, Павлина впадає в повну зневіру й відмовляється з усіма спілкуватися, а Григорій Червінський божеволіє…

На який дивний вчинок штовхнуло Григорія горе від втрати Каті – дізнаєтеся в історичній мелодрамі Кріпосна в 5 серії від 04.09.2019 2 сезону.

Дивіться онлайн всі серії серіалу Кріпосна – 2 сезон

Дивіться онлайн Кріпосна 2 сезон: 4 серія онлайн – 03.09.2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: