Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

Продовження найбільш захоплюючої історії цього сезону – багатосерійний фільм Кріпосна 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 просто зараз на сайті СТБ!

Степану, батькові Кіті, нарешті вдалося потрапити до маєтку Лідії Шефер – тепер він новий наймит барині. Катерина, зустрівши рідну душу вперше після власного продажу, починає посміхатися. Але Степан приїхав не просто підтримати доньку – він пропонує їй бігти разом із ним. Чи погодиться на це Катерина? Адже в разі її втечі постраждає родина кріпаків, яка її прихистила.

Лідія Шефер продовжує у гніві псувати життя всіх оточуючих людей. Після конфлікту з Софією Станіславівною, мамою Олексія Косача, бариня викликає до себе їхнього керуючого Тараса і наказує передати, що через тиждень родина Косачів повинна повернути їй всі борги.

Але скоро Лідії доведеться стримувати свій запал – її кріпаки зважуються на відчайдушний крок, щоб нарешті зупинити знущання. У маєтку Шефер, здається, назріває бунт.

Хто очолить нещасних кріпаків проти злісної та божевільної Лідії Шефер? Дізнаємося в історичній мелодрамі Кріпосна – 3 серія 2 сезон від 03.09.2019.

Дивіться онлайн всі серії Кріпосна – 2 сезон 

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон: 2 серія онлайн – 02.09.2019

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: