Кріпосна

Video: Кріпосна 2 сезон 2 серія дивитись онлайн – 02.09.2019

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон - 2 серія від 02 вересня 2019. Багатосерійний фільм Кріпосна 2 сезон - серія 2 на сайті СТБ
Дивіться також
Кріпосна Серія 2 Крепостная Кріпосна 2 сезон 2 серія дивитись онлайн – 02.09.2019
Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон – 2 серія від 02.09.2019 стане однією з найжорстокіших у цьому сезоні.

Кожен із героїв історії керується коханням у своїх діях. Часом ці вчинки прекрасні, а іноді заподіюють великі страждання іншим людям.

Саме тому Лідія Іванівна Шефер знову береться за катування нещасної Кіті – своєї нової кріпосної. Бариня, чий психічний стан уже схожий на божевілля, показує Катерині свій портрет, на якому вона зображена з Олексієм Косачем – загиблим коханим Кіті. Бідна кріпосна, попри свій жахливий стан, вирішує показати злісній хазяйці, що хоч і зламана фізично, але її дух такий само міцний. Катя кидає портрет у камін, за що Лідія б’є її кочергою до півсмерті.

Однак не одна Лідія Шефер божеволіє від маніакального кохання – Григорій Червінський, який зловживає опіумом з моменту переїзду Кіті в новий будинок, починає бачити дивні галюцинації. На місці своєї дружини Наталі, він бачить Катерину, яка благає його про близькість, і не може більше стримувати себе… 

А старший Червінський абсолютно не розуміє, як зробити його кохану Ларису щасливою. Дівчину не приймає світське середовище. Занадто сильно всі любили покійну дружину Петра Анну Львівну і з поваги до неї не хочуть приймати коханку у своє коло. І Петро Червінський, керований своїми палкими почуттями, пропонує Ларисі кардинальне рішення.

До яких наслідків приведуть героїв їхні необдумані рішення? Дивіться в мелодрамі Кріпосна 2 сезон 2 серія від 02.09.2019 просто зараз на сайті СТБ!

Дивіться онлайн всі серії Кріпосна – 2 сезон

Дивіться онлайн серіал Кріпосна 2 сезон: 1 серія онлайн – 02.09.2019

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: