Крепостная | 02.09.2019 | Сезон 2

Повернення головного українського серіального хіта 2019 року – мелодрама Кріпосна 2 сезон 1 серія від 02.09.2019 на сайті СТБ просто зараз!

Події розгортаються в будинку Лідії Шефер. Головна героїня Катя Вербицька, вона ж Кіті, тепер її нова кріпосна. Але на відміну від попередніх господарів зла та заздрісна мадам Шефер не збирається робити з Кіті «домашню» дівчину. І все через Олексія Косача, в якому Лідія бачила свого майбутнього чоловіка, але той закохався в просту селянку. Засліплена ревнощами й божевіллям, Лідія Шефер починає знущатися з Кіті, отримуючи задоволення від нелюдських мук тієї, що пізнала любов Олексія… 

Григорій Червінський у нестямі від люті та болю. Його почуття до Кіті виявилися настільки сильними, що розлука з дівчиною змушує його піти в алкогольне божевілля. Своїми істериками він настільки доводить до сказу дружину Наталі, що вона сама пропонує піти до подруги Шефер і вмовити віддати їм Катю назад.

Весь маєток дізнається про важку долю Катерини. Назар, чий авторитет серед кріпаків виріс через успішне цькування негідника Якова, збирається діяти рішуче і визволяти Катерину власними силами. Але мотив його вчинків не стільки шляхетний, як корисливий: його романтичні почуття до дівчини так і не минули.

В 1 серії 2 сезону від 02.09.2019 мелодрами Кріпосна ви знову поринете в історію Катерини Вербицької та дізнаєтеся, що ж далі станеться в її нелегкому житті.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: