Євробачення 2022

Дитяче Євробачення-2019: коли і де відбудеться пісенний конкурс

Дитячий музичний конкурс Євробачення-2019 пройде 24 листопада у польському місті Глівіце, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів країни. Про це повідомив офіційний сайт ЄМС. Детальніше про Дитяче Євробачення читайте в матеріалі.

Більше на тему: Євробачення-2019: Угорщину представить Йоці Папаї з піснею «Az én apám»

Офіційний сайт Європейської мовної спілки повідомив, що 17-й дитячий конкурс Євробачення пройде 24 листопада в одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі – Arena Gliwice, що розташована у місті Глівіце. Місце проведення було вибрано суспільним мовником країни-господарки.

 

За словами Яцека Курського, очільника польського суспільного мовника, арена має свої особливості. До того, як її вибрали, було розглянуто кілька можливих локацій. Вирішальними критеріями стали саме масштаби, це важливий у країні макрорегіон, в якому проживає 4 млн мешканців. Неабияку роль також зіграла якість залу, його доступність, модерність. Arena Gliwice є найсучаснішим об’єктом у Польщі. Саме там відбуваються великі заходи. 

Більше на тему: Євробачення-2019: Польща вже обрала представника на пісенний конкурс

Нагадуємо, що у Дитячому Євробаченні-2018 перемогла представниця Польщі Роксана Вігель з композицією «Anyone I Want to Be».

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: