Євробачення 2022

Поляк виконає на «Євробаченні» пісню з нотками «Любе»

Цього року Польщу на «Євробаченні» представлятиме співак Михайло Шпак, навколо пісні якого розгорівся плагіатскандал.

Багатьом європейським меломанам здалося, що пісня Шапка Colour Of Your Life надто схожа на хіт «Давай за…» групи «Любе». Це дало привід для чуток про т. зв. “слід Кремля”, адже не секрет, що великим шанувальником колективу Миколи Расторгуєва є Президент РФ Володимир Путін.

Poland_artist_photo

«Приспіви в обох піснях майже ідентичні, аранжування у кінці творівтеж, – вважає директор музичного агентства «Польське радіо» Петро Івицький. – Офіційне рішення, плагіат це чи ні, залишимо юристам. Для мене ключовим є те, що Польське телебачення піде на ризик і відправить Шпака до Стокгольма з розумінням, що це викличе скандал і може призвести до дискваліфікації».

1006536210

Побоюючись гучного скандалу, музичний лейбл Sony, що володіє авторськими правами на пісню Шпака, зробив офіційну заяву: «Результат професійної експертизи, проведеної незалежним експертомвідомим музикознавцем і композитором Рафалом Розмусом, – однозначний: пісня не є плагіатом».

Читайте також: Учасники Євробачення 2016 у Стокгольмі

Пропонуємо вам послухати обидві пісніі Михайла Шапка, і групи «Любе» – щоб скласти власну думку: відправляється Польща на «Євробачення» з плагіатом чи ні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: