Євробачення 2022

Джамала: Очень важно, чтобы вы болели и голосовали не просто за исполнителя, а за песню

Судья украинского Национального отбора на Евровидение-2019 Джамала считает, что болеть нужно не за самого исполнителя, а за песню! Звезда с нетерпением ждет прямых эфиров и находится в приятном волнении. Напоминаем, что первый полуфинал пройдет 9 февраля, уже в эту субботу.

Больше по теме: Евровидение-2019: участники первого полуфинала Национального отбора

Победительница Евровидения-2016 снова в судейском составе украинского Нацотбора. Требовательная и справедливая Джамала в предвкушении конкурса, о чем поделилась с поклонниками на своей страничке в Іnstagram.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сьогодні 100 днів до початку @eurovision, яке в цьому році буде проходити в Ізраїлі, в Тель-Авіві. А вже в цю суботу стартує наш Нацвідбір! Скажу чесно, ще не слухала всі конкурсні пісні, але дуже радію, тому що у нас знову дуже цікавий, по-справжньому музичний склад учасників: від винахідливих @brunettesshootblondes і театральних @tsesho__ до танцювальної @maruvofficial і багатьох інших. ⠀ Я вже в приємному хвилюванні й очікуванні суботнього ефіру. Буде непросто, тому що з кожним з артистів ти перетинаєшся на різних майданчиках, любиш і поважаєш їх творчість. ⠀ Але в цьому конкурсі всі рівні, не грає ролі ні стаж, ні кількість премій і минулих заслуг. Виходячи на сцену конкурсу, ти повинен бути готовий до повного обнулення. ⠀ Хочу звернути вашу увагу! Дуже важливо, щоб ви вболівали і голосували не просто за виконавця, а саме за пісню. Ви повинні абстрагуватися від особистої симпатії і побачити цього виконавця або групу на європейській сцені. Це відповідально, адже ми вибираємо пісню, яка прозвучить від України! ⠀ А ви вже слухали пісні? Що скажете? 🎤 #esc2019 #нацвідбір2019 #eurovision

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Читайте больше интересных новостей в Viber и Telegram СТБ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Читайте также

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: