Детектор брехні

АНОНС: Колишній ув’язнений обікрав будинок своєї дівчини

Світлана Тесленко з юності відчувала потяг до неблагонадійних хлопців. Тому, коли вона почала зустрічатися з колишнім ув’язненим Денисом, родичі сприйняли це, як чергове скороминуще захоплення.

Серйозність становища мати Світлани усвідомила тільки тоді, коли коханий дочки почав обкрадати їх будинок. Доклавши максимум зусиль, вона розлучила коханців, взявши з дочки обіцянку більше ніколи не бачитися з непорядним неробою. Світлана послухалася матір і навіть посадила коханця в тюрму за те, що він вкрав її фотоапарат.
Але серце Світлани не може змиритися з тим, що улюблений десь далеко.
Дівчина вирішила звернутися на проект «Детектор брехні» для того, щоб довести рідним, що вона вже доросла людина і не потребує схвалення матері щодо вибору чоловіків.

Але чи зможе Світлана впоратися з почуттями і, як і обіцяла матері, не відновлювати відносини з карним злочинцем, після того, як дізнається, що її коханий вже на волі.
Більш того, Денис мріє повернути собі Світлану, і тому за всім, що відбувається в студії буде спостерігати з таємної кімнати.

Якою буде реакція групи підтримки, коли вони все-таки зустрінуться з ненависним їм і людиною? І кого ж вибере Світлана, недбайливого коханця або стосунки зі своєю сім’єю? Дивіться у понеділок, 3 листопада, о 22.30 на СТБ. Правда проб’ється!

Video: Бывший заключенный обворовал дом своей девушки

Светлана Тесленко с юности испытывала тягу к неблагонадежным парням. Серьезность положения мать Светланы осознала только тогда, когда возлюбленный дочери начал обворовывать их дом.

Читайте також