Детектор брехні

Хлопець, який прославився божевільними вчинками, став турботливим батьком

Олександр Шапик прийшов у крісло правди для того, щоб довести своїй коханій Аннет, що він змінився і гідний бути батьком для їхньої спільної дочки Міли.

Свою репутацію хлопець заробив, витворити різні божевільні вчинки, божевільність деяких з них просто вражає. Так серед них стрибок з рухомого по мосту поїзда прямо в Дніпро. На думку його колишньої дівчини Аннет, така поведінка, і в цілому ставлення Сашка, робить його несерйозним. З цієї причини пара у своєму час і розлучилася. Адже Аннет хотілося бачити поряд з собою надійного чоловіка і батька своєї дитини.

Розкаявшись у своєму минулому, зробивши висновки, Саша прийшов довести серйозність своїх намірів на проект. Як би дивно для Аннет це не було, але відповіді Саші дійсно довели, що він готовий відмовитися від безтурботного життя і стати більш серйозним.

Читайте також: Ловелас, що присягався в коханні, кинув усіх своїх жінок

Але чи допомогло це налагодити відносини з коханою і дочкою?

За словами Аннет, весь цей час Саша домагався її уваги, і хотів побачитися з донькою. І якщо спочатку жінка не вірила словами колишнього хлопця, то незабаром, бажання самої дочки побачити батька, зробило свою справу. Аннет перестала перешкоджати спілкуванню батька і доньки, і Саша, нарешті, зміг побачити доньку Мілу.

Аннет рада тому, що тепер Саша відпустив її зі свого життя, і сконцентрувався саме на доньці.

Сам же Саша повністю засвоїв урок, і тепер робитиме все, щоб стати гідним батьком для Міли.

Video: Парень, прославившийся безумными поступками, стал заботливым отцом

Свою репутацию парень заработал, вытворяя различные сумасшедшие поступки, безумность некоторых из них просто поражает. Александр Шапик пришел в кресло правды для того, чтобы доказать своей любимой Аннет, что он изменился и достоин быть отцом для их общей дочери Милы.

Читайте також