Детектор брехні

Скромна вчителька кардинально змінила своє життя

Скромна сільська вчителька Наталія Безкоровайна прийшла на проект «Детектор брехні» для того, щоб розібратися у своїх стосунках з чоловіком Володимиром, і попутно розповісти страшну правду, яку приховувала довгі роки.

Одкровення героїні буквально шокували рідних. Виявилося, що вона стала жертвою сексуального насильства, внаслідок якого завагітніла, і зробила аборт. Розуміючи, що сім’я її не підтримає, вона тоді не сказала про цей випадок нікому. Зараз Наталя нещасна в шлюбі, і кожна правдива відповідь все більше прояснює ситуацію. Для Володимира це стає повною несподіванкою, адже всі ці роки він думав, що у них хороші стосунки.

Завдяки участі у проекті жінка усвідомила свої помилки, розібралася в почуттях, і зважилася на кардинальний крок – розлучення. В даний момент пара розійшлася. Батько Наталії, який чув її сповідь, повністю підтримав дочку. Зараз скромна дівчина починає налагоджувати своє життя. Володимир не тримає зла на дружину, і вважає, що це рішення про розлучення зробило Наталю більш самостійною і рішучою.

Що стосується одного з найбільш інтригуючих питань, дотичного того, що Наталя підозрювала чоловіка у зв’язку з власною матір’ю, Володимир відмовився це коментувати. Але його односельці висловили свою думку на цей рахунок.

Що сказали односельці Володимира? І як тепер живе Наталія та Володимир? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Скромная учительница кардинально изменила свою жизнь благодаря проекту «Детектор брехні»

Откровения героини буквально шокировали родных. Благодаря участию в проекте женщина осознала свои ошибки, разобралась в чувствах, и решилась на кардинальный шаг – развод.

Читайте також