Детектор брехні

Рідні довго не могли пробачити одкровень героїні

Людмила Ейсмонт прийшла на проект для того, щоб рідні почули її, зрозуміли, і вони змогли врятувати їх складні відносини.

Чоловік Лариси довгий час пив, і навіть брав кредит, який розтратив на втіхи з іншими жінками. Цей кредит довелося виплачувати самої Людмилі. З іншого боку її батько з поганим характером, постійно підливав масла у вогонь. І дочка, яка натякає на те, що мама гідна кращого чоловіка, ніж її вітчим. Не витримавши такого пресингу, не впоравшись із залежністю чоловіка, вона зважилася звернутися на проект «Детектор брехні».

Однак, її одкровення чоловік сприйняв болісно. Його ображало і чіпляло те, що говорить дружина. Теж саме можна сказати і про батька героїні.
Відразу після виходу в ефір, журналісти навідалися до Людмили, щоб з’ясувати, як йдуть справи, і не розвалила чи сім’ю остаточно її сповідь.
З’ясувалося, що чоловік довгий час взагалі не розмовляв з дружиною. Одкровення дружини боляче його поранили. Кожна спроба поговорити закінчувалася сваркою. Але, все-таки, через якийсь час, образа чоловіка стихла, і він зміг почути слова коханої. А от батько ще довго не міг пробачити одкровень дочки.
Що стосується дочки Людмили, то якщо раніше вона хотіла розлучення батьків, то зараз, навпаки, бачачи їх ідилію, прийняла рішення виїхати самої.

Що допомогло родині знайти спільну мову? Відповіді шукайте в ВІДЕО:

Video: Родные долго не могли простить откровений героини

Муж долгое время вообще не разговаривал с супругой. Откровения жены больно его ранили. Каждая попытка поговорить заканчивалась ссорой.

Читайте також