Детектор брехні

Лариса Копенкина розповіла, чому вони розлучилися з Прохором Шаляпіним

Прохор Шаляпін фіналіст російської «Фабрики зірок» прийшов на проект «Детектор брехні», щоб спростувати чутки, які його оточують. Артист перед участю зізнавався, що йде, як на плаху, хоча сподівається, що це стане сповіддю.

Дружина Прохора Лариса Копенкіна ж розповідала, що знає про чоловіка багато чого, але все одно розуміє, що у кожної людини є щось, що він ховає за таємницею дверима, і їй випала можливість зазирнути за ці двері. Сповідь Прохора почалася на веселій ноті. Однак, чим більше правдивих відповідей давав чоловік, тим більше серйозніше ставала Лариса Копенкіна.
Фінальний питання, мабуть, багато чого прояснив для них двох. Виявилося, що зустрівши більш заможну жінку, Прохор піде від Лариси.
Відразу після сповіді, за лаштунками, було видно, наскільки це ранило Ларису Копьонкін, але у неї вистачило мудрості прийняти це достойно.

Проте вже після виходу програми в ефір ЗМІ стали пістрявити заголовками про те, що пара розлучається.

Журналісти програми «Детектор брехні» спробували з’ясувати у Шаляпіна, чи правда це, і не участь в програмі підштовхнуло їх до цього рішення. Але Прохор пішов від відповіді, пославшись на зайнятість.
А ось Лариса Копенкина була більш відверта. Жінка підтвердила, що так, їхні стосунки тепер вважаються закінченими.

Більш детальну інформацію шукайте в ВІДЕО:

Video: Лариса Копенкина рассказала, почему они расстались с Прохором Шаляпиным

Артист перед участием признавался, что идет, как на плаху, хотя надеется, что это станет исповедью.

Читайте також