Детектор брехні

Хто приховує педофіла, який виростив свою хрещеницю

Марія Волощенко прийшла на проект «Детектор брехні» розповісти страшну правду, яку приховувала довгі роки, а заодно й розібратися в своїх складних стосунках з родиною.

Дівчина виросла в бідній сім’ї, де батькам не вистачало не тільки грошей на дітей, а й уваги і любові теж. Тоді й з’явився в їхньому житті Микола, який вирішив піклуватися про юної Марії. Часто чоловік забирав дівчинку до себе, купував їй нові речі і обдаровував увагою. А через якийсь час і зовсім став її хрещеним. Батьки були тільки раді тому, що новоспечений родич практично утримує дитину.

І лише через довгі роки вона зважилася озвучити ціну, яку була змушена платити за таку турботу.

Прямо в студії проекту Марія розповіла, що хресний виявився педофілом, і за турботу їй доводилося платити. Але навіть не дивлячись на це, дівчина вдячна цій людині більше, ніж батькові, адже саме хресний надавав їй увагу і любив.

Після виходу програми в ефір, журналісти попрямували за адресою, де проживає хресний. Але той, смекнувші, чим йому можуть світити одкровення хрещениці, зник. Ніхто з сусідів не знав про місце перебування Миколи. Дізнатися про долю хресного Марії можна було у його цивільної дружини. Але вона, замість співчуття, лише почала ответно дорікати дівчину

Video: Кто скрывает педофила, растившего свою крестницу

Кто скрывает педофила, растившего свою крестницу

Читайте також