Детектор брехні

Рідний батько хотів задушити маленьку доньку, хвору на ДЦП

24-річна Марія Волощенко заміжня, мати трьох дітей. Але незважаючи на велику родину, вона відчуває себе абсолютно самотньою і нещасною. І причиною тому поведінка чоловіка. В крісло правди її привело бажання розібратися в складних відносинах з чоловіком.

З вигляду дуже скромна і сором’язлива дівчина з ходу дала відповідь на вельми сміливе провокаційне запитання. Виявилося, що на дискотеки в нічний клуб її підвозить сам чоловік. А там вона дозволяє собі навіть легкий флірт з іншими чоловіками. Як це не дивно, але чоловік знає про таку невинну розвагу дружини. І хоча його це не зовсім влаштовує, він продовжує возити дружину на дискотеки.

Подібні стосунки у більшості викликають подив. Однак, наступне питання трохи роз’яснило ситуацію, що склалася. Справа в тому, що у пари склалися стосунки, при яких така поведінка в рамках норми. На їх рахунку був навіть груповий секс.

муж героини

Муж героині Віктор

Але такий спосіб життя завів пару занадто далеко. Адже одного разу дозволивши чоловікові змінити, Марія по суті відкрила двері, і чоловік занадто захопився та зовсім пішов від дружини. Те, що жінка дозволила зрадити, було всього лише спокутою провини, адже першою зрадила в цьому плані саме Марія.

Проте жінку до цього підштовхнуло поведінка чоловіка. Як виявилося, він абсолютно не показував своєї любові. Більш того, для нього було нормою випити і проявляти агресію по відношенню до дітей. Одного разу, п’яний чоловік заявив, що хоче задушити їх молодшу доньку, хвору на ДЦП. Завдяки щасливому випадку мати встигла вчасно повернутися додому і запобігти трагедії. На думку самої героїні, ця агресія з боку її обранця не що інше, як помста за те, що вона відмовляє йому в сексі. Невпевнена в собі, вона постійно відчуває, що чоловік не любить її, що вона не влаштовує його, як жінка. Але при цьому, почувається настільки беззахисною і безпорадною, що готова терпіти від нього все.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не допустити, щоб дитина стала жертвою збоченця

Такою невпевненою дівчинка виросла через непросту ситуацію в дитинстві. Насправді, єдиною людиною, яка був не байдужою до неї, яка виявляла турботу і любов – був хрещений. Правда, за подібну любов потрібно було платити власним тілом. Починаючи з 6 років, названий хресний вимагав інтиму і ласк за надану їм любов. У той час Марія просто не знала, що любов буває іншою, і що турботливий хресний насправді просто збоченець. Це не дивно, адже рідні мама і тато навіть не здогадувалися про те, що відбувається з їх маленькою донькою, коли вони просто віддають її незнайомому сторонньому чоловікові, захотіла стати їй хрещеним.

Незважаючи на пережитий кошмар, до цих пір Марія вдячна саме хрещеному. А чи не до батька або чоловіку, від яких вона отримує лише байдужість, страх і приниження.

Чи зможе героїня пробачити власного чоловіка? Чи допомогло участь у проекті розібратися в їхній ситуації? Відповідь на це питання шукайте в ВІДЕО:

Video: Родной отец хотел задушить маленькую дочь, больную ДЦП

Мария Волощенко замужем, мать троих детей. Но несмотря на большую семью, она чувствует себя совершенно одинокой и несчастной. И причиной тому поведение мужа. В кресло правды её привело желание разобраться в сложных отношениях с мужем.

Читайте також