Детектор брехні

АНОНС: Мати віддала дочку, щоб продовжувати красти

Голодне дитинство і байдужість батьків-алкоголіків підштовхнули Сніжану Беспалько до криміналу. Жінка перепробувала у своєму житті все: грабіж, наркотики і фізичні знущання над людьми.

Сніжану не зупиняло навіть те, що за свої злочини вона п’ять разів потрапляла до в’язниці. В черговий раз відбуваючи строк у місцях позбавлення волі, Сніжана дізналася, що вагітна. Народивши дочку в тюрмі, і вийшовши по амністії на свободу, героїня замість того, щоб стати розсудливим, віддала доньку Леру на виховання колишньому чоловікові і повернулася до злодійської діяльності.

Минуло багато років, і Сніжана розпрощалася з кримінальним життям, зустріла чоловіка, і тільки народивши другу дитину, задумалася про колишні помилки, які зіпсували життя її старшої доньки!

Сніжана звернулася на проект, щоб покаятися в своїх гріхах і спробувати налагодити стосунки з Валерією, яка в звичайному житті відмовляється йти на примирення.

Але чи допоможе Сніжані публічна сповідь вимолити прощення у дочки, яка давно не потребує матері?

Дивіться у програмі «Детектор брехні» в понеділок в 22.30.

Video: АНОНС: Мать отдала дочь, чтобы продолжать воровать

Голодное детство и равнодушие родителей-алкоголиков подтолкнули Снежану Беспалько к криминалу. Женщина перепробовала в своей жизни все: грабеж, наркотики и физические издевательства над людьми. Родив дочь в тюрьме, и выйдя по амнистии на свободу, героиня вместо того, чтобы остепениться, отдала дочку Леру на воспитание бывшему мужу и вернулась к воровской деятельности.

Читайте також