Детектор брехні

Героїня зізналася, що стала співучасницею вбивства матері

Цього разу психологічний проект «Детектор брехні» познайомив глядачів одразу з двома історіями. Герой першої історії – Василь Пономар. Він прийшов у крісло правди для того, щоб налагодити відносини зі своїми рідними сестрами. Втомившись від постійної ворожнечі і ненависті рідних людей, чоловік готовий на все, щоб рідні глянули на нього іншими очима. Але чи вистачить у нього сил подивитися під іншим кутом і на свої вчинки?

Василь молодша дитина в родині. У нього є чотири сестри. З самого раннього дитинства він не пам’ятає жодного ласкавого слова чи підтримки від них. І хоча його мета – примирення з ними, в групі підтримки виявилася лише молодша з сестер – Євгенія. Решта дівчат відмовилися підтримати брата.

Уже перше питання відкриває очі на події в цій сім’ї. Виявилося, що двічі сестри спеціально штовхали маленького брата під гойдалки, в надії, що він отримає сильні травми. Крім того, йому довелося пройти через безліч принижень у зв’язку з тим, що мати і старша сестра часто одягали його в жіночий одяг.

Не допомогла йому завоювати любов найближчих людей і страшна ситуація, в результаті якої йому довелося пройти через сексуальне насильство і знущання з боку чоловіка, тільки щоб врятувати від насильства одну з сестер. Це була присутня в залі Женя. Причому, сама дівчина замість подяки обирає не згадувати про те, що трапилося.

Знущання дійшли до того, що Євгенія просила брата пестити її інтимні частини тіла. Василь стерпів і це.

Однак іноді щирі мотиви можуть змушувати нас робити підлі вчинки. Так було і у випадку героя. Бажання бути ближче до рідні настільки опанувало їм, що він навіть не помічав, якими методами діє. Приміром, разом з сестрами він принижував мати, а матері же зводив наклепи на сестер. Розриваючись між цими двома таборами, він зовсім втратив себе, не розуміючи, що вже, по суті, нав’язує себе сестрам.

Завдяки питанням ведучого, психолога Дмитра Карпачова, Василь до кінця своєї сповіді прийде до доленосного рішення. Що вирішив герой програми і чому йому так важлива любов сестер, ви можете дізнатися, подивившись ВІДЕО:

Video: Героиня призналась, что стала соучастницей убийства матери

Герой первой истории - Василий Пономар. Он пришел в кресло правды для того, чтобы наладить отношения со своими родными сестрами. Второй героиней стала Алина Коробова. На проект её привело желание наладить отношения в семье, ведь уже более десяти лет она живет со страшной правдой из прошлого, которая разрушает настоящее.

Другою героїнею стала Аліна Коробова. На проект її привело бажання налагодити стосунки в родині, адже вже більше десяти років вона живе зі страшною правдою з минулого, яка руйнує теперішнє. Але чи не стане ця правда вироком собі самій?

Адже вже на перше питання героїня не змогла відповісти. Питання замінили, однак від правди не втечеш.

Нитка заплутаній історії розкручувалася від питання до питання, відкриваючи все більш моторошні подробиці минулого. Уже в 16 років героїня пішла з дому, в пошуках кращого життя, тому, що батько пив. Не знаходячи розради і любові ніде, вона стала шукати щастя в наркотиках і алкоголі.

Але те, що штовхнуло дівчину на цей шлях, виявилося набагато страшніше. Справжнім шоком для присутніх стало визнання дівчини в тому, що вона співучасниця вбивства матері. Подробиці цієї справи досі лежать непідйомною ношею на серце.

Головним питанням залишається страх героїні повторити долю матері. Чого так боїться героїня? Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Героиня призналась, что стала соучастницей убийства матери

Герой первой истории - Василий Пономар. Он пришел в кресло правды для того, чтобы наладить отношения со своими родными сестрами. Второй героиней стала Алина Коробова. На проект её привело желание наладить отношения в семье, ведь уже более десяти лет она живет со страшной правдой из прошлого, которая разрушает настоящее.

Читайте також