Танці. World of Dance

Дівчина-бунтарка втекла від суворих сімейних традицій заради танцю

Клавдія Магомедтагірова народилася у Дагестані в суворих сімейних традиціях. З юних років брати і дядьки дівчини забороняли їй займатися танцями, і з цим Клавдія не змогла миритися. Вона втекла в інше місто, де і почала нове вільне життя.

Клавдия Магомедтагирова танцуют все 9

«Після школи я хотіла вступити до коледжу мистецтв, але дядько відмовив. Тоді я і зрозуміла, що потрібно валити…», – розповіла Клавдія.

Зібравши волю в кулак, дівчина вчинила те, чого від неї не очікував ніхто. Вона поїхала у Санкт-Петербург, щоб нарешті вступити до омріяного університету культури і мистецтв. Саме там, на 1-му курсі, Клавдія познайомилася з майбутнім чоловіком.

Клавдия Магомедтагирова

Читай також: Колоритний учасник поєднав у своєму соло хіп-хоп з індійським танцем!

І ось, коли, здавалося б, щастя зовсім близько, знову сталося непередбачуване… Тоді вже у Клавдії народилася донька, але стосунки у родині не складалися. Через відсутність роботи у місті молодий чоловік забрав дитину і поїхав, залишивши свою дружину одну.

«Мене в цей же вечір поклали в лікарню. Я захворіла на туберкульоз, як мені сказали, на нервовому ґрунті. Було страшно, адже жити хотілося, до того ж, дитина… Я втратила все, що у мене було. Я пролежала там 8 місяців», – зізналася Клавдія.

Клавдия Магомедтагирова танцуют все 9 кастинг в киеве

Незважаючи на чорну смугу в житті, дівчина не втрачає віру в те, що її життя налагодиться. Проект «Танцюють всі! – 9» – це шанс для учасниці знову присвятити себе танцю.

У своєму номері конкурсанкта поєднала зворушливий контемпорарі і запальну лезгинку.

Читай також: Сонячна учасниця поділилася секретом щастя

Раду Поклітару звернувся до дівчини після соло: «Клавдіє, я не можу сказати, що я вражений вашим танцем. Я сумніваюся, що цього достатньо для участі в нашому проекті».

Влад Яма також додав: «Я думаю, що ваш танець наскрізь просякнутий бажанням танцювати. Це дуже видно, дуже відчувається і підкуповує. Ми хочемо влаштувати вам невеличкий іспит і, в той же час, розповісти докладніше, чим живе наше шоу».

клавдия танцуют все 9

Учасниця отримала ще один шанс продемонструвати свою майстерність на вечірній хореографії. Там їй вдалося впоратися з поставленим завданням і пройти у ТОП-100!

Читай також: Судді змінили правила шоу і вручили два Золотих квитка!

Дивись соло Клавдії Магомедтагирова тут:

Video: Дівчина-бунтарка втекла від суворих сімейних традицій заради танцю

Заради мрії Клавдія змогла кинути все і поїхати на зустріч новому життю! Якому саме? Читай в матеріалі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.