Танці. World of Dance

Сонячна учасниця поділилася секретом щастя

Чарівна і осяйна Катерина Лозинець впевнена, що щасливою людиною бути легко, якщо живеш в гармонії з самим собою і навколишнім світом. Дівчина виявилася оригінальною не тільки у своєму неповторному стилі в одязі, а ще й в танці.

лозинец танцуют все 9

Після закінчення школи 18-річна Катя займається тим, що танцює і придумує дизайн для майбутніх луків. Всі ідеї юної креативниці втілює в життя її мама.

«Мені подобається виділятися, не люблю носити звичайний одяг. У ньому має бути моя оригінальність, моє відображення і мій стиль», – розповіла Катя.

Читай також: Колоритний учасник поєднав у своєму соло хіп-хоп з індійським танцем!

Дівчина звикла дарувати свою усмішку і позитив всьому світу! «Я живу з любов’ю. Люблю все, що оточує мене», – поділилася секретом щастя сонячна танцівниця.

катя лозинец танцуют все 9 киев

Проект для дівчини – це місце, де вона може бути почутою. До свого сольника Катя поставилася з усією серйозністю і креативом. На сцені шоу вона станцювала експериментал.

Однак підкорити суддів технічністю учасниці не вдалося. Раду Поклітару відзначив виступ Каті: «Мені абсолютно очевидно, що це рівень любителя. Ти дуже привабливий, енергійний, талановитий любитель. Але для початку це непогано, для перших кроків у твоїй кар’єрі».

катя лозинец танцуют все 9

Читай також: Успішний хореограф здійснив мрію, потиснувши руку Костянтину Томільченко

Влад Яма також додав: «Танець був спрямований на оригінальність, на несхожість. Я думаю, з цим ти впоралася. Для мене ти рухалася дуже легко, різноманітно, пластично. І мені здається, з вечірньою хореографією ти повинна впоратися. Це ми і перевіримо».

екатерина лозинец

Уже ввечері дівчина вирушила на вечірню хореографію, яку підготував для конкурсантів переможець «Танцюють всі! – 4» Василь Козар. З поставленим завданням Катя впоралася на «відмінно» і потрапила у ТОП-100 найкращих танцівників!

Читай також: Судді змінили правила шоу і вручили два Золотих квитка!

Дивись соло Катерини Лозинець тут:

Video: Сонячна учасниця поділилася секретом щастя

Чарівна і осяйна Катерина Лозинець впевнена, що щасливою людиною бути легко, якщо живеш в гармонії з самим собою і навколишнім світом. Дівчина виявилася оригінальною не тільки у своєму неповторному стилі в одязі, а ще й в танці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.