Битва екстрасенсів

Video: Битва екстрасенсів 18 сезон випуск 1 від 11.03.2018 дивитися онлайн

Дивіться онлайн Битва екстрасенсів 18 сезон випуск 1 від 11.03.2018. Наймасштабніший та най містичніший проект країни Битва екстрасенсів повертається! 18 сезон - це сезон спокуси і спокути
Дивіться також
Битва екстрасенсів Випуск 1 Битва екстрасенсів 18 сезон. Випуск 1 від 11.03.2018
Випуск 1 | 11.03.2018 | Сезон 18

Наймасштабніший та наймістичніший проект країни Битва екстрасенсів повертається! 18 сезон – це сезон спокуси та спокути, покаяння та прощення, відвертості та відкритості. Найсильніші екстрасенси світу знову зазиратимуть у ваші душі і оголюватимуть перед вами свої. Ви маєте це побачити!

Позаду сімнадцять сезонів у компанії людей із надможливостями. Вони дивували і шокували, розкривали найпотаємніші куточки людських душ і розплутували загадкові справи. Але цей сезон здивує вас ще більше! Адже він буде сповнений спокуси і спокути. Цього року найсильніші екстрасенси світу постануть перед вами звичайними людьми зі своїми слабкостями, гріхами та проблемами. Люди з надможливостями як ніхто інший розумітимуть біль, сльози і розпач наших героїв. Адже вони самі колись були в подібних ситуаціях. У проекті Битва екстрасенсів 18 сезон ясновидці вчитимуть нас прощати, каятися і починати все з початку. Вони змусять кожного повірити – від нині в житті будуть лише білі смуги. Будьте з нами, адже цей сезон стане найвідвертішим та найщирішим.

Цього року, як і завжди, нам надійшли сотні заявок на участь у проекті з найрізноманітніших куточків планети: Казахстан, Білорусія, Чорногорія, США, Узбекистан, Естонія, Німеччина, Таїланд, Румунія. Нас засипали неймовірною кількістю анкет. Але у битву мають пройти лише найобдарованіші. Тож ми розпочали виснажливий, але водночас захоплюючий кастинг. Дивіться прем’єру програми Битва екстрасенсів 18 сезон випуск 1 від 11.03.2018 та дізнайтеся хто ж стане учасником наймістичнішого проекту країни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: