Битва екстрасенсів

Каїн Крамер розповів, як визначити, що хтось із близьких бажає вам зла

Кожній людині на її життєвому шляху зустрічаються не тільки друзі, а й недруги. Ви напевно помічали, що, буває, навіть після нетривалого спілкування з певними людьми вам раптово ставало погано, з’являлося бажання негайно віддалитися і якомога довше не повертатися до подібної розмови. І, здавалося б, все досить просто… Але що робити, якщо ця людина – ваш близький друг або родич? Як визначити, чи дійсно людина бажає вам зла, і захистити себе від негативних впливів, розповів переможець 18 сезону «Битви екстрасенсів», жрець графічної магії Каїн Крамер.

Каїн Крамер

Як визначити, хто з вашого оточення бажає вам зла

«У наші дні ми часто стикаємося з недоброзичливцями, і, звичайно ж, дуже неприємно, коли ними виявляються люди з близького оточення. Однак визначити таких людей досить просто. Перебуваючи в близькості з ними, ви відчуваєте роздратування, відверту неприязнь або навіть легку агресію! Від таких людей починає боліти голова, ви відчуваєте себе розбитими і хочете якомога швидше піти і розірвати будь-який контакт», – розповідає Каїн.

За словами екстрасенса, часто ці люди дуже зацікавлені у вашому житті та «кліщами» витягають інформацію, яка, здавалося б, взагалі їх не стосується. Однак, буває і атипова  поведінка недругів!

Більше на тему: Топ 10 порад екстрасенса Олени Курилової

На що в поведінці близьких варто звернути увагу

 • Надмірна зацікавленість у питаннях, які взагалі їх не стосується
 • Постійні розпитування про особисте життя, роботу та здоров’я
 • Пильний, осудливий погляд
 • Тотальний, а головне, безпричинний ігнор (атипова поведінка)
 • Надмірні лестощі
 • Прагнення тактильного контакту (якщо раніше за людиною цього не спостерігалося)

Однак, перш ніж впадати в паніку та накручувати себе, слід ретельно розібратися і спробувати визначити можливі причини такої поведінки. Адже далеко не завжди вона має негативний підтекст і тим паче пов’язана з магією.

iStock-922783364

Як захиститися від негативного впливу

«Якщо ви все ж ідентифікували поруч із собою недоброзичливця або ж просто хочете перестрахуватися, ось кілька дієвих технік захисту від негативного впливу на час контакту», – поділився жрець графічної магії.

 • Схрещування рук або ніг. Це положення тіла закриває вашу ауру, перешкоджає відтоку вашої енергії та встановлення на вас будь-яких негативних прив’язок.
 • Візуалізація. Уявіть навколо себе кокон білого сліпучого світла. Цілісний, міцний, без просвітів і пробоїн. Максимально сконцентруйтеся на його візуалізації та уявіть себе всередині цього кокона. Цей метод по-справжньому «відфутболює» енергетичні нападки. Дуже важливо! Щойно ви перестаєте про це думати – захист розсіюється.
 • Червона нитка. Цей оберіг діє одночасно двома способами.
 1. Нитка червоного кольору, а не будь-якого іншого тому, що червоний відразу ж впадає в очі і відводить погляд недоброзичливця від ваших енергетичних центрів, діючи за типом маячка для відволікання уваги.
 2. Зав’язана на зап’ясті червона нитка створює захист, який, затримуючи весь негатив, не пропускає його на свого господаря. Якщо ж негативу стане дуже багато – нитка порветься і стане непридатною.

iStock-870210940

Позбутися від негативного впливу допоможе звичайне прибирання. Переможець «Битви екстрасенсів»-18 стверджує: прибирання це вже 50% справи. Особливо якщо попередньо, будь-яким відомим вам методом, заговорити воду на очищення!

iStock-620730254

Як очистити будинок від негативної енергетики

 • Миття підлоги з травою кропиви або травами полину допоможе прибрати накопичений негатив. Особливу увагу слід звертати на кутки, адже саме там накопичується подібне «сміття». Особливих вказівок в цьому методі немає. За винятком хіба що алергії на одну з вищеназваних трав.
 • Обкурювання травами звіробою, полину або аромапалички, які мають очисну спрямованість добавок і ароматів. Відкрийте вікна і двері, і починаючи від вхідних дверей проти годинникової стрілки обійдіть всі кімнати, окурюючи при цьому кожну стіну і куток. Закінчуватися процес повинен також біля вхідних дверей. Дуже важливо! На завершення обов’язково провітріть приміщення.
 • Очищення за допомогою свічок у виконанні дуже схоже з попереднім. Єдина відмінність: замість трав або аромапаличок в руці повинна бути свічка. По завершенні недогарки закопайте подалі від будинку.

iStock-544718816

Виконуючи ці інструкції, ви не тільки легко ідентифікуєте людину, яка бажає вам зла, але і легко захистите себе від її впливів!

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: