Битва екстрасенсів

Павло Костіцин про «Битву екстрасенсів»: Хто буде третім суддею в проекті – секрет

Проект «Битва екстрасенсів» уже 11 років шокує українців дивовижними здібностями людей з шостим чуттям, а також неймовірними історіями героїв, які звертаються по допомогу. Ведучий проекту Павло Костіцин розповів, чого варто очікувати від нового сезону проекту, а також про те, з якими труднощами довелося стикнутися під час зйомок.

Більше на тему: «Битва екстрасенсів»-19: відома дата прем’єри нового сезону

Павле, вже 7 жовтня на екрани вийде прем’єрний випуск 19 сезону «Битви екстрасенсів». У чому родзинка цього сезону?

Як і раніше, основна мета проекту –  допомогти людям, які звертаються до екстрасенсів по допомогу в єдиній надії на їхні надздібності. Щоб це стало можливим, ми відібрали найсильніших ясновидців, які працюють з абсолютно різними техніками. Кожен з учасників цікавий по-своєму. Порівняно з минулими сезонами методи роботи цих людей помітно прогресують. Але, звичайно, «Битва екстрасенсів» не є класичним розважальним шоу, тому ніяких зникнень-перетворень тут не буде (сміється. Прим. ред.).

Можете детальніше розповісти про учасників?

Ми бачили просто вражаючі методи роботи! Наприклад, один з учасників використовує радіоприймач. Інформацію з потойбічного світу ця людина отримує з так званого білого шуму в радіохвилях. А ось по іншій дівчині ніколи не скажеш, що вона екстрасенс. Але вона виявилася дуже сильною! Загалом, в цьому сезоні учасники особливі, таких ще не було. Як я казав, час не стоїть на місці, і екстрасенси шукають нові способи застосування своїх здібностей. Втім, це було видно ще в позаминулому сезоні, коли ми познайомилися з Дариною Фрейн. Її «небесний Google», до якого вона «підключалася» і який довів свою ефективність, став просто знахідкою.

Павел Костицын

Тобто між екстрасенсами першого сезону і крайнього є різниця?

Між ними колосальна різниця! Не скажу, що нові методи роботи завжди показують гідний результат. Однак і ми намагаємося йти в ногу з часом, щоб чітко відрізнити реальні методи від нереальних. Не втрачати нюх, як-то кажуть (сміється. Прим. ред.).

А ви відчуваєте, хто з ясновидців може опинитися у фіналі?

За 11 років я вже настільки звик спілкуватися з екстрасенсами, що визначаю відразу, хто з учасників затримається з нами, а хто не пройде і перших ефірів. На зйомках трапляється багато чого, і екстрасенси просто не можуть не показати своє людське «я». Ось тоді і стає ясно, чи здатна людина відкинути свої слабкості на задній план, чи ні.

Чи побачимо в цьому сезоні учасників з інших країн?

Звичайно. В Україну спеціально для участі в проекті прибули екстрасенси з Грузії, Туреччини, Норвегії, Латвії. Правда, як виявилося, не всі з них вирішили чесним шляхом потрапити на «Битву»… Глядачі стануть свідками грандіозного скандалу з цього приводу!

Павле, ви залишаєтеся єдиним ведучим?

Так, але мені, як і завжди, будуть допомагати співведучі Ольга Сумська, Марина Боржемська-Узелкова та Олена Мельник.

Павел Костицын съемка

А чи будуть зміни в складі журі?

Традиційно суддею проекту стане дворазова переможниця «Битви екстрасенсів» Олена Курилова. Я теж залишаюся в суддівському кріслі. А ось хто буде замикати нашу трійку –  поки не скажу. Ви дізнаєтеся все в першому ж епізоді проекту. Яке було наше здивування, коли один з конкурсантів виявився братом цього судді!

Які форс-мажори на зйомках «Битви» ви згадуєте досі?

Перший випадок, про який хочеться розповісти, –  зйомка в Прип’яті. Ми зупинилися в старому готелі, звідки телефоном спілкувалися з екстрасенсами. Вони в свою чергу повинні були відчути, де ми. Після дев’ятої вечора в зоні відчуження перебувати заборонено, але ми не зупинили зйомку, бо випробування пройшли ще не всі учасники. В якийсь момент, після попередження охоронців, ми побачили групу людей з автоматами, які піднімалися до нас на дах будівлі. Це були військові! Ми зрозуміли: потрібно терміново закінчувати (сміється. Прим. ред.).

Цього літа і погодна стихія випробовувала нас на міцність… Одне з розслідувань екстрасенсів проходило посеред поля (на місці злочину), а точніше, в яру. Так ось, почалася страшна злива, і вся вода з полів просто ринула до нас, вниз. Ми повинні були оперативно евакуюватися, але ж в зйомках бере участь величезна команда людей… Слава Богу, ніхто не постраждав, і при цьому всі зняті матеріали вдалося зберегти. Ці випадки є яскравим підтвердженням того, що в нашому проекті все абсолютно реально, як в житті!

Напевно, через такі моменти вам і подобається ця робота?

Не тільки. Надзвичайно корисний досвід полягає і в тому, скількох людей з надздібностями я бачив за всі ці роки і зі скількома спілкувався. Я не хочу сказати, що сам став екстрасенсом, проте в людях став розбиратися набагато краще. Наприклад, іноді учасники проекту хочуть спілкуватися, виходячи з досить корисливих мотивів. Я це навчився розпізнавати, тож відразу відстороняюся.

Костицын путешествия

А поза проектом вам вистачає гострих відчуттів?

Колись в дитинстві я дивився програму «Клуб кіномандрівників», думаючи, що за екватор ніколи в житті не доберуся. І ось стільки років потому, після дванадцятигодинного перельоту літаком з Парижа, я опиняюся на острові Реюньйон в Індійському океані. За екватором, на справжньому екзотичному острові, де небезпечно купатися далеко від берега через лютих білих акул. Ці товариші вживають туристів на сніданок, обід і вечерю. І якщо раніше це було тільки по телевізору, то там чітко розумієш – за риф ні-ні (сміється. Прим. ред.)!

Більше на тему: Передбачення на 2018 рік від екстрасенса Хаяла Алекперова

Дивіться прем’єрний випуск проекту «Битви екстрасенсів» вже цієї неділі, 7 жовтня, о 19.00. Не пропустіть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: