Битва екстрасенсів

Камери «Битви-14» зафіксували духу?

Творців проекту «Битва екстрасенсів» складно чимось здивувати. Але навіть вони за чотирнадцять сезонів не можуть звикнути до містики, яка досить часто відбувається на знімальному майданчику.

Не так давно в ефір телеканалу СТБ вийшла шоста програма чотирнадцятого сезону, де екстрасенсам необхідно було відчути, що чекає на них у непроглядній темряві. У 12-му сезоні учасники пережили справжній жах! В кожному кутку їх чекали величезні таргани, черви, черепа тварин та щури. Проте цього разу героями випробування стали звичайні люди, яких щось пов’язувало. Що саме і повинні були з’ясовувати люди з надможливостями.

Коли на знімальний майданчик вийшов знахар, чаклун та маг Сергій Кобзар, то почало відбуватися щось незрозуміле. Ясновидець якраз розповідав про те, що в приміщенні знаходиться дух і до кого він прийшов, як раптово з гуркотом зачинилися кришка фортепіано, що знаходилось у приміщенні. Від несподіванки герої випробування підстрибнули на стільцях і не на жарт злякалися.

Щоб з’ясувати, що це могло бути, творці переглянули записи плівки ще раз. Те, що вони побачили, змусило здригнутися кожного.

[vote id=8205]

Що конкретно побачила знімальна група – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:

Video: На съемки мистического проекта пришел дух

Создателей «Битвы экстрасенсов» сложно чем-то удивить. Но даже они не могут привыкнуть к мистике, которая довольно часто происходит на съёмочной площадке...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: