Битва екстрасенсів

АНОНС: Екстрасенси прикуті ланцюгом до бомби: виживе тільки один

Минулого тижня ніхто з учасників не покинув проект. Подивимося, як ясновидці вистоять випробування цього тижня. Їх чекає найгучніше кримінальне розслідування сезону – вбивство заслуженого артиста України. А також найризикованіше та найнепередбачуваніше випробування за всю історію «Битви» – підземелля зі справжньою бомбою!

Ясновидців розділять на пари, а потім … закують в кайдани та повісять на них потужну бомбу. Вони дійсно можуть постраждати! Однак шанс на порятунок у них є. Необхідно тільки знайти ключі від кайданів.

В одному з цих ящиків знаходиться ключ від кайданів

В одному з цих ящиків знаходиться ключ від кайданів

«Як я міг приготуватися до того, що мене хочуть підірвати?! Ну от реально, завести людину і поставити її перед вибором, – ти або виходиш або вибухнеш. Це ж ненормально!» – обурено говорив знахар, чаклун та маг Сергій Кобзар.

Це випробування буде справжньою перевіркою на людяність.

Чи пройдуть екстрасенси це випробування?

Чи пройдуть екстрасенси це випробування?

«Не міг поступитися жінці? Ведеш себе як останнє бидло!» – сказала одна уз учасниць та вдарила свого напарника по випробуванню.

«Вона ще мене питала, як я себе почуваю! Мені їй просто не хотілося відповідати. Тому що кинути подругу в небезпеці – це не круто!» – розчарувалася в своїй колезі ще одна з учасниць.

vlcsnap-2014-10-17-11h15m51s186

vlcsnap-2014-10-17-11h15m37s51

Екстрасенсам доведеться працювати в екстремальних ситуаціях

Екстрасенсам доведеться працювати в екстремальних ситуаціях

А щоб зробили ви в глухому підземеллі, де закладена бомба? А вийти живим звідти зможе тільки один?

ТАКОЖ У ПРОГРАМІ:

Найгучніша кримінальне розслідування сезону! Заслуженого артиста України вбили на власній дачі під Києвом. Тридцять ударів сокирою. Ніхто нічого не чув та не бачив. Кращі слідчі країни безсилі. Ніякої зачіпки за вісім років. Остання надія – екстрасенси.

«Це український інтелігент, високий професіонал-хоровик, який користувався повагою своїх колег. Для нього найголовніше це була музика», – народний артист України та товариш загиблого Олександр Злотник.

«До вбитого в будинок прийшла людина, щоб змусити його мовчати про їхні справи. Мені йдуть великі гроші, щось підроблене – це кримінал», – розповіла про свої відчуття циганка Рубіна Цибульська.

Чи допоможуть ясновидці розкрити вбивство видатного українця? Хто і за що так по-звірячому познущався над заслуженим артистом? Відповіді на ці та багато інших питань дивіться в програмі «Битва екстрасенсів-14» у неділю, 19 жовтня, о 19:00 на СТБ.

Video: Экстрасенсы прикованы цепью к бомбе: выживет только один

Ясновидящих ждет самое громкое уголовное расследование сезона – убийство заслуженного артиста Украины. А также самое рискованное и самое непредсказуемое испытание за всю историю «Битвы» - подземелье с настоящей бомбой!

[vote id=6515]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: