Битва екстрасенсів

Софія Литвинова пожертвувала коханням заради «Битви екстрасенсів»

Фіналістку та володарку третього почесного місця за результатами глядацького голосування «Битви» Софію Литвинову можна назвати найзагадковішою учасницею 13 сезону програми. Спадкова провидиця розповіла шокуючу правду про своє життя.

Ще на початку проекту перед Софією Литвиновою стояв  непростий вибір: «Мій коханий поставив мені ультиматум: або він, або проект. Я вирішила, що маю бути тут. У мене є свій шлях і я маю його завершити».

Останні п’ять років ясновидиця живе у Німеччині. Так сталось, що її дочка вийшла заміж за іноземця й забрала матір з собою. Крім того, ця розкішна жінка вже бабуся.

Софія Литвинова

Софія Литвинова

Але доля не завжди була прихильна до нашої учасниці. Коли Софії було десять місяців, її мати загинула. Під час шторму жінка пішла купатись й не вижила. З того часу родину почав переслідувати фатум: усі родичі по материній лінії гинули від води. Для того, щоб врятувати дочку, батько переїхав з Софією у Луганськ.

«Але я все одно знаходила ці мертві зони. Я постійно тонула, вода притягувала мене до себе», – розповіла ясновидиця.

У родині боялися, що дівчинка теж помре від води. Тож аби втекти від долі, змінили ім’я. Софія стала Тетяною. Її назвали на честь тітки,  на яку вона була схожою. Та це ім’я стало фатальним: за рік Тетяна-старша втопилася в річці. І саме на похороні тітки Софія Литвинова вперше побачила духа.

«Я не розрізняла мертвих і живих. Я просто бачила, що у них ноги відриваються від землі, а на вигляд вони такі ж, як люди. Просто під ногами у них було щось схоже на туман. Після цього я завжди, коли зустрічала людину, дивилась їй під ноги», – згадує Софія Литвинова.

Софія Литвинова

Софія Литвинова

Друзів у майбутньої ясновидиці – не було. Натомість Софія, точніше уже Тетяна, почала товаришувати із покійниками: «Дивлюсь, граються діти. Вони стали мене кликати. Я пішла за ними. Раптом хтось мене підхопив під руки. Це був якийсь дідусь. Він спитав, куди я. Я відповіла, що з дітьми гратись, з Оленою й Іваном. Тоді в цього дідуся змінилось обличчя. А я дізналась, що Олена та Іван – це в його сім’ї  колись померли маленькі діти».

Софія Литвинова постійно бачить духів мертвих людей. Але крім цього вона здатна передбачати майбутнє та може попереджати про небезпеку. Колись ще в молодості вона передбачила власну смерть: «Ми ворожили на Старий новий рік. Я побачила, що в 48 років помру».

Але кардинально життя ясновидиці змінили три сни. Перший з них  наснився їй ще в юності. Тоді уві сні до неї прийшла жінка і передала чашу. Після того, як дівчина прокинулась, тітка їй показала фото бабусі. На фото була жінка з її сну. Так Софія Литвинова дізналась, що її бабуся була ясновидицею.

Сім років тому ясновидиці наснився ще один дивний сон. Тоді до неї уві сні прийшла мати і сказала: «Тетяна, йди за мною. Софія, залишися». Після цього сну наша учасниця наважилась змінити ім’я Тетяна на дане їй при народження – Софія. Після цього життя ясновидиці кардинально змінилась.

Софія Литвинова збирається пройти випробування

Софія Литвинова збирається пройти випробування

Після переїзду в Німеччину до дочки Софія Литвинова нарешті зустріла своє справжнє кохання та вийшла заміж. Про одруження не знали навіть близькі друзі.

«Під час «Битви екстрасенсів» я літала в Німеччину на чотири дні. Мій чоловік поставив мені ультиматум: або я прилітаю 23 березня, або ми розлучаємось. Ми вибрали компроміс: я прилетіла, ми одружились. Але я не покинула проект», – розповіла Софія Литвинова.

Повернутись в Україну ясновидицю спонукав третій сон. Тоді їй наснилась мати й сказала, що вона повинна відкупити весь свій рід від води: «Сниться мені великий колодязь. А мама каже, що я повинна допомогти сорока. Я повинна віддати відкупну колодязю. Я зрозуміла, що це сорокоусти відкупних».

Це неймовірно, але під час «Битви екстрасенсів» Софія Литвинова допомогла  сорока людям.

Video: Софія Литвинова пожертвувала коханням заради «Битви екстрасенсів»

Софія Литвинова пожертвувала коханням заради «Битви екстрасенсів»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: