Битва екстрасенсів

Екстрасенси допомогли розкрити вбивство в Києві!

Міліція звернулася за допомогою до учасників проекту «Битва екстрасенсів». У столиці вбили комп’ютерного генія. Правоохоронці в глухому куті: мотивів і ворогів немає, вбивця на волі. Він змив всі сліди злочину. Екстрасенси змогли допомогти розплутати найжорстокіше злочин й скласти фоторобот вбивці, – якого впізнали друзі загиблого! Крім того, екстрасенси зіткнуться з людськими страхами. Як бути якщо ви боїтеся народжувати? Що робити якщо ваша суперниця… з того світу? І якщо всі кого ви любите, вмирають у березні місяці? Як з цим жити і як боротися, можна дізнатися цієї неділю, 11 травня, о 19:00 на СТБ.

28 липня 2013 мати знайшла вбитим свого сина. Ця справа перебуває на контролі в Генеральній прокуратурі, адже вбитий був відомим та успішним програмістом. 500 опитаних осіб, 20 томів справи, а вбивця досі на волі.

Погибший Андрей

Загиблий Андрій

Загиблого звали Андрій. Йому було 39 років. Всі друзі про нього говорять тільки хороше. Крім того, вони додають, що чоловік був геніальним програмістом. Екстрасенси працюватимуть з фотографією убитого, адже міліція прагне зберегти місце злочину недоторканим до розкриття справи.

«Він був дуже розумною людиною. Я б сказав геній. Таких, як він, один на мільйон. Його вмінням багато хто заздрив. І той, хто його вбив, теж. Можливо, загиблий навіть зустрічався з убивцею по роботі. У його смерті замішані гроші», – описує свої відчуття Арвінда Макклін.

Арвінда Макклін

Арвінда Макклін

Неймовірно, але на той момент загиблий працював над проектом, який міг забезпечити його грошима до кінця життя.

Яків Шнеерсон, розповів, що Андрій вивчав кілька релігій, зокрема буддизм. Російському екстрасенса вдалося також поспілкуватися з духом загиблого:

«Його дух з’явився тут. І він каже, що не чекав ножа в спину. Він знав свого вбивцю, його очі бачили цю людину».

Яків Шнеерсон

Яків Шнеерсон

Мольфарка Олена Стеценко розповіла, що у загиблого була дитина.

«У нього зовсім маленька донька. Він дуже сильно любив матір цієї дівчинки, їздив в ту сім’ю до цієї дитини».

Друзі Андрія підтвердили, що у нього є дитина. Дівчинці дев’ять років. З матір’ю у нього протягом шести років були стосунки, але потім вони розійшлися.

Хто вбив відомого програміста? Чи справді хлопця вбили через гроші? І чи знав Андрій свого вбивцю?

Олена Стеценко

Олена Стеценко

Дивіться також:

За допомогою до екстрасенсів звернулися п’ять жінок. Вони постійно живуть в страху, який руйнує їх життя. Творці програми зважилися на неймовірний експеримент: записали серцебиття героїнь та дали його послухати екстрасенсам. Чи зможуть вони відчути їх найбільші страхи?

Одна з героїнь не може вийти навіть на вулицю, тому що боїться…птахів.

«Якщо я залишуся наодинці в замкнутому приміщенні з птахами, то вчиню самогубство», – зізнається Катерина Довгань.

Героїні випробування, які прийшли на проект щоб дізнатися, як позбавиться від своїх страхів

Героїні випробування, які прийшли на проект щоб дізнатися, як позбавиться від своїх страхів

«Я бачу сни цієї жінки. П’ять діточок простягають до неї руки, але вона не може до них доторкнутися. Це її діти. Я бачу кров і фантоми ненароджених дітей. Ця жінка втрачала дітей», – розповів ще про одну з учасниць Арвінда Макклін.

Неймовірно, але Надія Бернацька дійсно втратила п’ятьох дітей. Останнє немовля народилося недоношеним та померло два місяці тому. І тепер жінка найбільше боїться знову завагітніти.

Але це не всі страхи, які переслідують наших героїв. Чого ще бояться ці жінки? Що розкажуть інші екстрасенси? І головне – як їм побороти свої страхи, аби знову жити повноцінним життям?

Арвінда Макклін проходить випробування

Арвінда Макклін проходить випробування

Не пропустіть несподівані відповіді у програмі «Битва екстрасенсів», у неділю, 11 травня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Video: Екстрасенси допомогли розкрити вбивство в Києві!

Екстрасенси допомогли розкрити вбивство в Києві!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: