Битва екстрасенсів

Екстрасенси розкриють загадку століття: Смерть Мерлін Монро!

Боротьба за перемогу в наймістичнішому шоу країни «Битва екстрасенсів-13» триває. У проекті залишилися тільки найсильніші учасники. Цієї неділі, 4 травня, о 19:00 ясновидці розкажуть несподівані подробиці про смерть та життя Мерлін Монро, а також її двійників. А причина, через яку восьмирічний хлопчик втрачає зір, шокувала навіть самих екстрасенсів.

Прокляття Мерлін Монро! Чому дівчата, які хочуть бути схожі на кінодиву 20-го сторіччя, стають нещасні? Чому разом із зовнішністю вони переймають найгірше з долі свого кумира?

Лариса Могила відчула, що Мерлін Монро була пов’язана з якимись темними силами:

«Я бачу кладовище. Їде похоронна процесія. У труні лежить дівчина, до неї приходить якийсь чоловік. Він кладе чорні троянди. У мене йде холод, як від диявола. На цій людині печатка сатани. І ця дівчина сама свідомо прийшла до цього чоловіка»

Двійники Мерлін Монро. Екстрасенсам належить зустрітися з дівчатами, які свідомо зреклися свого власного життя заради кумира.

«Їх об’єднує те, що вони не хочуть бути самими собою, тому що їх самих ніхто не любить. Вони на себе начепили той образ, який повинен подобатися всім, але сприймають і люблять тільки цей образ, а не їх самих. І це їх головна помилка», – розповів екстрасенс Яків Шнеерсон.

А ось Софія Литвинова попередила всіх наших героїн:

«Я бачу, що ця людина, не прощала суперниць. Навіть за межею свого життя ця людина не прощає тих, хто краще неї. Вона потягне в могилу будь-кого, хто буде наслідувати їй або ж бути такою як вона»

Чи правильно це – бути копією іншої людини? Чи не змінить це вашу власну долю? Які подробиці про життя Мерлін Монро і її двійників розкрили наші екстрасенси?

Дивіться також:

Восьмирічний хлопчик майже втратив зір. Лікарі не можуть поставити діагноз й призначити лікування. А його мати щоночі мучать кошмари.

«Свекруха наснилася. Неначе вона прийшла до нас у гості й забрала його з собою. Я дуже просила, щоб вона цього не робила. Вона сказала, що він їй теж потрібен і забрала його».

Один раз хлопчика мало не збила машина. Тепер мати не залишає його ні на хвилину одного. Він вже майже нічого не бачить, тільки розрізняє силуети.

Чому дитина стрімко втрачає зір? І чи справді йому загрожує смерть?

Рік тому теж мало не померла мама хлопчика після дивної знахідки:

«Це були дві троянди, покладені хрестом під порогом» – розповіла Лариса Острадчу, яка звернулася в програму.

Але це не головна біда родини. Лариса вже 18 років бореться за життя тяжко хворої доньки. У дівчинки складна форма ДЦП. Лариса в розпачі. Сама хворіє, надії на одужання доньки немає. А тут ще й син, її єдина надія, сліпне. Підтримки жінці нізвідки чекати. Адже свого чоловіка вона вже поховала.

Невже хтось з потойбічного світу винищує цю сім’ю? Що скажуть екстрасенси.

Не пропустіть несподівані відповіді у програмі «Битва екстрасенсів» цієї неділі, 4 травня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Video: Екстрасенси розкриють загадку століття: Смерть Мерлін Монро!

Екстрасенси розкриють загадку століття: Смерть Мерлін Монро!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: