Битва екстрасенсів

Проект цього тижня залишила Лариса Гуцану

Ось уже більше місяця щонеділі, о 19:00 у програмі «Битва екстрасенсів» телеглядачі СТБ стежать за тим, як люди, що володіють неймовірними здібностями, змагаються за звання найсильнішого ясновидця країни. Цього тижня вони зустрілися із справжніми вбивцями та допомогли розкрити справу про загибель 26-річної красуні.

Під час першого випробування ясновидцям вдалося відчути енергетику кожного, хто перебував за стінкою. З фотографій, на яких були зображені очі людей, вони розповіли історії, в які неймовірно було повірити. Вони побачили хлопця, який у 14 років потрапив до в’язниці та відбував там покарання за вбивство дівчинки, яке не скоював. Зараз йому 26 і його життя повністю понівечено, так як на ньому так і залишилося тавро вбивці. Ще один чоловік відсидів за вбивство свого бухгалтера в розбійні 90-і. Як він сам сказав на випробуванні: «Це був такий час, що або ти, або тебе». Екстрасенсам вдалося відчути, що всі ці люди ходять під знаком вбивць і у них немає ангелів-охоронців.

У другому випробуванні ясновидці пролили світло на загадкову загибель молодої та красивої Олени Бойко. За версією міліції, дівчина померла від ураження електричним струмом. Однак і батьки і екстрасенси виявилися іншої думки, про що й розповіли в програмі.

Журі, за підсумками двох випробувань, вирішили, що найслабший екстрасенс тижня – емпат з Одеси 27-річна Лариса Гуцану.

Не пропустіть наступний випуск містичного проекту вже в неділю, 4 травня, о 19:00. Ну а подивитися, як проходили випробування цього тижня ясновидці, ви можете прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: