Битва екстрасенсів

Екстрасенси розкрили загадкову смерть дівчини

Лютий, 2012 року. Мати знайшла мертвою свою єдину дочку. Дівчину звали Олена Бойко. Їй було 26 років. Офіційна версія слідства – Олена загинула від нещасного випадку. Але Ніна Бойко, мати загиблої, не вірить в це. Вона вважає, що її доньку вбили. Щоб з’ясувати всі обставини справи вона звернулася на «Битву екстрасенсів».

Олена дуже любила співати. Вона навіть записала диск з власними піснями. На згадку про дівчину її друзі змонтували відео, де Олена співає. Мати дівчини привезла з собою диск з цим відео, з ним і будуть працювати екстрасенси.

Лариса Могила описала момент смерті Олени: «Дівчина перебувала в закритому приміщенні. Там було мокро та слизько. Я не бачу зброї або крові. Але це дуже схоже, як ніби вона захлинулася. Чую шум води та начебто чоловіча рука її задушили. Вона як впала вперед й лежить».

Олену Бойко знайшли в квартирі сусіди. Вони ж викликали міліцію та швидк. У квартирі було багато води, бо тоді прорвало кран. Крім того, на тілі дівчини було виявлено сліди від електрошокера . У свідоцтві про смерть написали, що дівчина померла від удару електричним струмом.

«Тіло дівчини знайшли на підлозі між ванною та кімнатою, все було залите водою. Цілком можливо, що перед смертю вода потрапила їй в легені», – підтвердив слова ясновидиці експерт-криміналіст Андрій Лисюк.

Медіум з Індії Арвінда відчув те, чим Олена займалася за життя: «Я відчуваю, що це молода дівчина й вона дуже любить співати. Їй від 25 до 30 років. Її основна робота пов’язана з документами. Вона секретар або юрист. Зараз я відчуваю металевий присмак у роті. Таке буває, коли людина помирає від електрики».

Арвінда був правий: Олена Бойко працювала в Київобленерго. Вона представляла інтереси компанії в суді і встигла виграти багато справ проти боржників компанії. Крім того, індійський екстрасенс додав, що смерть дівчини якось пов’язана з її роботою, але деталей він не зміг розповісти.

Яків Шнеерсон відразу почав описувати момент смерті Олени: «Я бачу дівчину, вона вдома одна й чекає чоловіка. А потім наче розряд якийсь, як через серце проходить. Її знайшов чоловік, той, якого вона чекала. Чоловік такий владний й сильний. Він на машині приїхав».

Мати й батько за описом Якова впізнали чоловіка, з яким Олена п’ять років прожила цивільним шлюбом. За рік до смерті дівчини вони розлучилися, але Андрій продовжував їй дзвонити й навіть погрожував. А після смерті дівчини зник її телефон, на який вона записала розмову з Андрієм, де він їй погрожував.

Мольфарка Олена Стецекно побачила Олену разом з ангелами та сказала, що дівчина в раю. Потім вона почала розкладати каміння: «Чорний камінчик – це ведмідь, і вона постійно від нього ховалася. Він постійно її шукав й переслідував. Він хотів, щоб вона належала тільки йому».

Мати підтвердила, що Андрій, цивільний чоловік Олени, постійно контролював її. Хотів кожен момент знати, де вона. Він навіть в її мобільний телефон поставив маячок.

Крім того, мольфарка побачила ще одного чоловіка: «З цим чоловіком пов’язано свято, надія, вона хотіла від нього любові. Але жоден з них не причетний до смерті дівчини».

Рідні дівчини розповіли, що після розлучення з Андрієм, вона познайомилася з Сергієм і навіть збиралася за нього заміж. Але він так її ревнував, що одного разу побив. Після цього випадку дівчина звернулася за допомогою до Андрія.

Правоохоронні органи ретельно відпрацьовували версію причетності Андрія й Сергія до смерті дівчини. Але в обох чоловіків є алібі. На момент смерті Олени Андрій перебував на протилежній стороні міста. Саме там одна з вишок зафіксувала сигнал його мобільного телефону. А Сергій ночував у своїх друзів, і вони це підтвердили.

Софія Литвинова теж побачила двох чоловіків, які змагалися за увагу Олени: «Стоять біля неї два чоловіки. Вони перетягують канат кожний на свій бік. Ще я бачу ангела з обпаленим крилом. Обпалено ліве крило».

«Згідно з висновками судово-медичної експертизи, струм зайшов через ліву руку дівчини, на якій залишилися рани, пройшов через серце й вийшов через праву руку», – підтвердив слова ясновидиці експерт-криміналіст.

Андрій розповів, що Олена дзвонила йому й попросила поремонтувати кран, який протікав. Коли він приїхав дівчина вже лежала на ліжку, а в квартирі були сусіди. Чоловік також сказав, що швидка допомога приїхала через 40 хвилин.

«Я десь близько 30 хвилин робив штучне дихання. Коли я робив штучне дихання, в легенях була вода», – згадує Андрій, перший цивільний чоловік дівчини.

«Цілком можливо, дівчина наковталась води, коли впала після удару струму на підлогу. Так як згідно свідченнями сусідів, вся ванна кімната була залита водою. А на підлозі був електричний подовжувач. До того ж розетки в цих будинках знаходяться дуже низько. У цьому випадку вода спрацювала як провідник. Якби дівчина спочатку відключила електроенергію, а потім зайшла у ванну перекрити воду, вона залишилася б жива», – припустив експерт-криміналіст Андрій Лисюк.

«Я не бачу тут вбивства. Чи не надання першої допомоги або недооцінка ситуації, але немає навмисного вбивства», – впевнено сказала Софія Литвинова.

Подивитися випуск програми «Битва екстрасенсів» з цією історією ви можете прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: