Битва екстрасенсів

Очі – дзеркало душі. А що видно в очах вбивці?

Цієї неділі, 27 квітня, о 19:00 в ефірі телеканалу СТБ випуск найпопулярнішого містичного проекту країни – «Битва екстрасенсів-13». Нерівний бій – двоє іноземців та четверо українців продовжують боротьбу за звання найсильнішого екстрасенса. Ясновидці подивилися в очі вбивцям, що вони там побачили, шокувало всіх. Яку несподівану правду розкриють ясновидці про смерть 26-річної красуні?

До випробування, яке телеглядачі побачать вже цієї неділі, творці програми готувалися кілька сезонів. Неймовірний і дуже небезпечний експеримент, в якому учасникам доведеться считати інформацію по погляду … вбивць! У підсумку випробування організатори хотіли дізнатися: вбивцею народжуються чи стають? Чи можна перебороти свою генетику, якщо твій батько маніяк?

Ось перше, що сказали деякі екстрасенси, як тільки опинилися на знімальному майданчику:

«Мені здається, що на мене дивляться не людські очі, а демонічні. У цих людей немає ангелів хранителів, які їх бережуть. Мені навіть страшно говорити хто вони», – екстрасенс Лариса Гуцану.

«О, Боже! Я бачу дуже багато смертей. – розповіла Олена Стеценко – Багато маленьких дівчаток і вони зараз перед моїми очима».

Мольфарка Олена Стеценко

Мольфарка Олена Стеценко

«Їх очі бачать смерть, руки відчувають кров. Я б повісила тут на гаках не зображення з очима цих людей, а їх самих у прямому сенсі цього слова. – відверто зізналася Лариса Могила – Мені йде енергія спраги смерті від цих людей. За ними кричать жертви, їхні руки в крові і на кожному з них хрест»

Не всі екстрасенси витримували ту напругу, яка була на знімальному майданчику:

«Мені страшно. У мене тремтять коліна. Демони кажуть, що це не моя територія і її чіпати не можна».

Відьма з Києва Лариса Могила

Відьма з Києва Лариса Могила

Чому довелося перервати випробування? Що довело всіх учасників та знімальну групу до сліз? І нарешті – чи можливо розпізнати маніяка? Чи зможуть на ці питання відповісти учасники «Битви»?

Дивіться також:

Наприкінці лютого 2012 року в одній зі зйомних квартир Києва знайшли мертвою 26-річну Олену Бойко. Тіло загиблої оголене, всі замки закриті зсередини, квартира залита водою, розкидані речі, а в телефоні – смс з погрозами!

Лариса Могила з Анітою Луценко

Лариса Могила з Анітою Луценко

Правоохоронні органи вважають, що це нещасний випадок, а запис на диктофоні загиблої говорить про зворотне: «Ти мені погрожуєш? – я тебе вб’ю, зрозуміла, запам’ятай це»!

Так все-таки смерть Олени нещасний випадок чи вбивство? Хто насправді винен у загибелі дівчини?

Не пропустіть несподівану правду від екстрасенсів у неділю, 27 квітня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів-13» на СТБ.

Video: Очі – дзеркало душі. А що видно в очах вбивці?

Очі – дзеркало душі. А що видно в очах вбивці?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: