Битва екстрасенсів

Для Шерон Ніл цей тиждень на проекті виявився останнім

Шостий учасник покинув проект «Битва екстрасенсів». І знову втрат зазнала команда іноземців. Чи зможуть вони надалі зміцнити свої позиції?

У сьомому випуску проекту екстрасенсам необхідно було за допомогою людей, які побували між життям і смертю – пережили клінічну смерть – з’ясувати, що знаходиться по ту сторону. Рай там чи пекло, як описують книги? Чи є там, взагалі, що-небудь?

У другому випробуванні люди, що володіють надможливостями, намагалися допомогти Юрію з Кривого роду. Його дружина, син, племінниця та хрещениця загинули у жахливій автокатастрофі. Екстрасенси намагалися з’ясувати причини через які сталася аварія.

Наприкінці програми журі проекту винесло свій вердикт. Кращим екстрасенсом тижня став 24-річний медіум з Росії Яків Шнеерсон:

«Спасибі, Господи! Спасибі, що почув мої молитви. Я кожен вечір і ранок звертаюся до тебе. Це було прохання, благання, щоб мене ще раз назвали найкращим. Спасибі».

Ну а найслабшим екстрасенсом цього тижня виявилася 48-річна медіум з Ірландії Шерон Ніл:

«Я відчувала, що сьогодні покину проект. – сказала перед оголошенням результату ясновидиця – Велике спасибі всім! Спасибі, що ви всі були в моєму житті. Від спілкування з вами я отримала багато задоволення. Час, проведений на проекті, був найкращим у моєму житті»

Не пропустіть наступний випуск популярного проекту «Битва екстрасенсів» вже наступної неділі, 27 квітня, о 19:00 на СТБ. А поки, якщо ви з якоїсь причини пропустили сьомий випуск програми, можете переглянути його прямо зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: