Битва екстрасенсів

Екстрасенси розкажуть, в чому причина шлюбів, що розпадаються

Шостий тиждень жорсткого протистояння. Рахунок поки рівний: чотири іноземця та чотири українця. Хто сьогодні покине проект, чия команда виявиться слабшою? Сьогодні, 13 квітня, о 19:00 на них чекає низка випробувань, які їм знову доведеться подолати або покинути «Битву екстрасенсів» назавжди.

Чому розпадаються сім’ї? Чоловіки йдуть до інших жінок? У чому причина розлучень, коли ще так недавно, багатьом жінкам здавалося, що вони щасливі?

Героїні цього тижня, красиві, розумні та успішні. Хороші господині та хороші матері. Проте чоловіки від них чомусь йдуть. І налагодити особисте життя ніяк не вдається.

Екстрасенсам, за допомогою особистих речей наших героїнь, необхідно було відповісти на питання, які найбільше їх хвилювали: чому сімейне життя закінчилося розлученням, і як уникнути самотності?

Жанна Еппле

Жанна Еппле

Спеціальною гостею програми стала актриса та телеведуча Жанна Еппле, яка сама виховує двох синів після розлучення з чоловіком – оператором Іллею Фрезою.

«Коли мені подзвонив мій старший син та сказав: «Мама, тато поміняв всі замки та вигнав нас з дому» Знаєте, я кричала, як поранений звір», – розповіла Жанна.

У ході випробування з’ясувалося, що більшість героїнь програми були впевнені, що їх шлюби розпалися за допомогою магії від суперниць. І, мабуть, очікували від екстрасенсів підтвердження.

Можливо, тому те, що відчули учасники «Битви», багатьом дуже не сподобалося.

«Кожна людина повинна думати, що робить, тому що саме за свої справи сьогоднішні, ми будемо відповідати завтра, і будуть завтра відповідати наші діти», – каже Яків Шнеерсон.

Жанна Еппле с дітьми

Жанна Еппле с дітьми

На думку ясновидців, існує особлива категорія тих, чий шлюб обов’язково закінчиться розлученням. Що це за жінки? І як дізнатися, чи не знаходиться Ваш шлюб в зоні ризику?

Дивіться також:

На знімальному майданчику опинилися відразу дві сім’ї: довічно ув’язненого В’ячеслава Полішко, за вбивство двох дівчат, і сім’я однієї із загиблих, 28-річної Людмили Правдиної.

Рідні засудженого В'ячеслава Полішко

Рідні засудженого В’ячеслава Полішко

«Він не винен» – кажуть одні, а мати й син загиблої дівчини впевнені в зворотному! Вони переконані – В’ячеслав винен й справедливо відбуває довічне покарання та просять ясновидців зробити все, аби не випускати на свободу жорстокого вбивцю.

Мати й син загиблої дівчини

Мати й син загиблої дівчини

Хто насправді скоїв збройний напад? Яка небезпека загрожує синові загиблої – Івану, який ніколи в житті не бачив матері? Все це спробують з’ясувати ясновидці сьогодні, 13 квітня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів» на СТБ.

Video: Екстрасенси розкажуть, в чому причина шлюбів, що розпадаються

Екстрасенси розкажуть, в чому причина шлюбів, що розпадаються

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: