Битва екстрасенсів

Вперше «Битву» покинули відразу двоє учасників

В ефір телеканалу СТБ вийшов вже п’ятий епізод програми «Битва екстрасенсів». Люди, що володіють неймовірними здібностями в черговий раз довели, що надприродне в нашому світі не тільки існує, а й тісно пов’язане з нашим життям.

Цього тижня екстрасенси проходили два складних випробування: їм необхідно було зазирнути в майбутнє та розповісти, що трапиться за кілька хвилин, а також допомогти правоохоронцям та рідним по звірячому вбитої 17-річної студентки дізнатися правду.

Екстрасенсам необхідно було заглянути в майбутнє

Екстрасенсам необхідно було заглянути в майбутнє

Не обійшлося в п’ятій програмі і без ексцесів. СТБ пікетували обурені прихильники «Битви». Після ефіру попередньої програми стався вибух невдоволення в соціальних мережах. Люди, які стояли під будівлею телеканалу, протестували проти рішення журі, про те, що найсильнішим екстрасенсом тижня став Яків Шнеерсон.

Люди, які стояли під будівлею телеканалу, протестували проти рішення журі. Однак рішення було прийнято і оскарженню не підлягає.

Люди, які стояли під будівлею телеканалу, протестували проти рішення журі. Однак рішення було прийнято і оскарженню не підлягає.

«Ми прийшли мирно показати свою позицію і висловити свою думку. – розповів один з мітингувальників – Ми нікого не збираємося бити, а просто хочемо щоб судді в майбутньому більш справедливо та компетентно розглядали ці питання»

Однак рішення було прийнято й оскарженню не підлягає. Але нагадуємо, що якщо ви не згодні з думкою членів журі, ви можете проголосувати за свого фаворита на сайті «Битви екстрасенсів».

Другою, проте не дуже приємною подією, стало те, що з проекту був вимушений піти лама з Монголії 47-річного Насанджаргала Кхаянкхаярваа. Раптово учаснику стало погано і його довелося госпіталізувати. Інші учасники впевнені – у всьому винна нечиста сила.

Насанджаргала Кхаянкхаярваа

Насанджаргала Кхаянкхаярваа

«Це міг бути магічний вплив з боку інших конкурентів. – говорить відьма Лариса Могила – Таким чином могли позбутися й від Наси і від інших учасників».

Традиційно члени журі винесли свої вердикти. Найсильнішим екстрасенсом тижня визнали медіума з Ірландії Шерон Ніл:

«Дуже-дуже дякую. Кожен з моїх колег вартий цього звання. Але я дуже пишаюся, що сьогодні воно дісталося мені».

Шерон Ніл

Шерон Ніл

А ось найгірше з поставленими завданнями цього тижня, на думку журі, впорався чорний маг- некромант з Києва Дмитро Дульський.

Дмитрий Дульский

Дмитро Дульський

Як бачимо, втрати понесли обидві команди. Проте боротьбу ще не закінчено. Дивіться проект «Битва екстрасенсів» щонеділі, о 19:00 на СТБ.

Подивитися всі попередні випуски ви можете ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: