Битва екстрасенсів

Екстрасенси опиняться в будинку-вбивці

Учасники тринадцятого сезону проекту «Битва екстрасенсів» не перестають дивувати своїми здібностями. Цієї неділі, 30 березня, о 19:00 їм належить пройти ряд нелегких випробувань: визначити, що за сила один за одним забирає молодих людей на той світ, пройти випробування всесвітньою павутиною, здивувати та розповісти якомога більше про одну з найскандальніших жінок російського кіно. Хто з них впорається з поставленими завданнями, а хто покине проект назавжди?

Цієї неділі ясновидці відправляться в оду з багатоповерхівок столиці. На перший погляд цей будинок нічим не відрізняється від інших. Однак істотна відмінність у нього все ж є – один за іншим у ньому помирають люди! Причому смерть приходить сюди, як за розкладом – в один і той же час, на один і той же поверх! Жителі смертоносного будинку боятися за себе та за життя своїх близьких, тому що ніхто не знає, хто може стати наступним.

«У нас кожні п’ять років трапляються якісь смерті. Таке враження, що ходиш на кладовищі. – каже мешканка будинку, що лякає Вікторія Помеля-Братська – Я боюся, що наступним на черзі може бути хтось із нашої сім’ї».

Мешканка будинку, де проходить випробування, Вікторія Помеля-Братська

Мешканка будинку, де проходить випробування, Вікторія Помеля-Братська

Що це – збіг чи закономірність – дадуть відповідь учасники «Битви».

«Коли ми їхала на випробування, мені було погано. Я бачила стіну, а в ній багато шафок, які висувалися й засувалися, а в них лежали небіжчики. – розповіла про свої відчуття спадкова мольфарка , ведунья, знахарка та цілителька Олена Стеценко – Я, якщо чесно, думала, що ми їдемо на кладовище або в морг».

«Тут енергетична воронка, як задзеркалля таке. Вся справа в двох жінках. Одна – по цей бік дзеркала, інша – по той. Саме в них причина всіх смертей!» – розповіла про свої бачення українська ясновидиця Софія Литвинова.

Чи впораються учасники з поставленими завданнями?

Чи впораються учасники з поставленими завданнями?

 

Дивіться також:

Екстрасенсів чекає випробування у всесвітній павутині – Інтернет. Що відчувають екстрасенси, коли спілкуються з кимось в чаті? Чи здатні вони тільки по тексту на екрані зрозуміти, що за людина з ними на зв’язку? Чому прихильники темних сил вважають це завдання нездійсненним? А також, яка скандально відома російська актриса в цьому випробуванні перевірятиме здібності учасників «Битви»?

Не пропустіть наймістичнішу програму країни цієї неділі, 30 березня, о 19:00 на СТБ.

Video: Екстрасенси опиняться в будинку-вбивці

Екстрасенси опиняться в будинку-вбивці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: