Битва екстрасенсів

Чому ясновидець навідріз відмовився віддавати дитину батькам під час випробування?

«Битва екстрасенсів-13» знову в ефірі! Цієї неділі, 23 березня, о 19:00 глядачі телеканалу СТБ побачать третій випуск популярного містичного шоу країни. Нагадаємо, що в минулій програмі члени журі так і не змогли визначити найслабшого учасника. Тому до випробувань цього тижня екстрасенси приступають ще в повному складі. Які випробування на цей раз очікують людей з надздібностями? Хто з них впорається з поставленими завданнями на «відмінно», а кому, можливо, доведеться покинути проект?

В одному з випробувань учасники «Битви» відправляться в дитячий розважальний центр. Саме там їх чекає одне з найвідповідальніших випробувань сезону. Ясновидці за 10 хвилин повинні будуть відчути справжнього батька одного з малюків!

«Енергетика жінки, яка народжувала, відрізняється від енергетики жінки, яка не народжувала. А ось дивлячись на чоловіка, я можу відчути, скільки дітей у нього закладено долею, але народилися вони вже, чи ні – тут можу помилитися», – говорить Лама з Монголії.

Іншими словами, завдання ясновидців – знайти татові його сина або дочку.

«Діти такі метушливі. З ними важко працювати», – зізналася Шерон Ніл.

Чи зможе хтось з екстрасенсів правильно визначити де, чиї діти? Які таємниці батьків розкрилися під час випробування і шокували всіх на знімальному майданчику? І чому один з ясновидців навідріз відмовився віддавати дитину батькові?

У другому ж випробуванні екстрасенси спробують знайти вбивцю 18-річної студентки медичного університету Світлани Єгоренкової. Останки її обгорілого та розчленованого тіла знайшли на пустирі біля заправки. Це вбивство, яке було скоєно з особливою жорстокістю, шокувало всіх мешканців Запоріжжя. Чи зможу учасники відчути, хто і за що міг так по-звірячому розправитися з молодою дівчиною?

За допомогою у проект «Битва екстрасенсів» звернувся батько Світлани – Андрій Єгоренко. Він у відчаї – вбивцю його дочки так і не знайшли.

«Мені йде вбивство, яке пов’язане із захворюванням… Начебто б людина хвора на шизофренію. – розповів про свої відчуття чорний маг-некромант з Києва Дмитро Дульський – Раніше він робив теж саме – здійснював вбивства. Йде енергетика серійного вбивці!»

«У дівчини була якась таємниця. – говорить медіум з Росії Яків Шнеєрсон. – Вона мені сказала, що зробила щось жахливе, однак, що конкретно вона скоїла, розповісти відмовилася. Це пов’язано з чоловіком, якого вона знала і якому довіряла».

Те, що відчули екстрасенси, просто в голові не вкладається! Хто ж міг так по-звірячому познущатися над бідною дівчиною? Чому так сталося і чи понесе той, хто скоїв цей звірячий злочин, покарання? А також, хто покине проект цього тижня?

Про це дізнаєтеся вже цієї неділі, 23 березня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів» на СТБ.

Video: Чому ясновидець навідріз відмовився віддавати дитину батькам під час випробування?

Чому ясновидець навідріз відмовився віддавати дитину батькам під час випробування?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: