Битва екстрасенсів

Ясновидці розслідують загадкову смерть української моделі у Китаї

Минулого тижня шоу «Битва екстрасенсів» покинула екстрасенс з Індонезії – хіромант мадам Арра. Тепер на проекті залишилося троє чоловіків і дві жінки. Тому вже у цю неділю (15 грудня) о 19:00 жінки зроблять все можливе, аби відновити баланс сил на проекті – не пропустіть новий випуск шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ!

Першим випробуванням цього тижня для екстрасенсів стане конкурс з обручками. За статистикою з кожним роком кількість розлучень збільшується у геометричній прогресії – кожен другий шлюб руйнується протягом року. І скільки б вчені, філософи і поети не ламали голову над секретом подружнього життя, єдиного рецепту успіху в цій справі досі не існує. Хоча у кожного екстрасенса, безумовно, є свій погляд на цю проблему. Наприклад, Бенедикт Лафлер вважає, що бояться зради нерозумно: «У шлюбі подружжя об’єднують свої енергетики. І щоб зберегти сім’ю, потрібно йти по життю з однією і тією ж швидкістю!»

Цієї неділі п’ятьом кращим екстрасенсам належить робота з обручками жінок, які колись вийшли заміж. Ясновидці повинні будуть визначити: хто з жінок розлучився, а хто продовжує жити у щасливому шлюбі. Але що приховують обручки? Чи можна за ними, як за лініями на долоні, прочитати долю людини? І як не помилитися, пов’язуючи своє життя з іншою людиною?

Друга частина випуску буде присвячена розслідуванню резонансної події у світі fashion-ндустрії. Ще у юності дніпропетровчанка Оксана Сафіна, володіючи всіма необхідними даними, вирішила присвятити життя подіумам і фотосесіям. Одного разу вона полетіла у Китай з групою моделей, звідки спочатку слала рідній матері Олені захоплені відгуки. А потім зв’язок з Оксаною раптово пропала. У китайському посольстві матері повідомили, що її дочка знаходиться у реанімації з ампутованою ногою. Слідом прийшла новина, що Оксана загинула. Намагаючись розслідувати загибель української топ-моделі у Китаї, мати отримала відео ДТП з її участю, проте переглянувши запис багато разів, жінка так і не змогла розгледіти там ознаки аварії. Через це сумнівне відео та байдужість китайських чиновників, а також підозріле мовчання колег Оксани жінка зневірилася дізнатися правду про смерть своєї дочки. Але перед тим як остаточно опустити руки, Олена попросила про допомогу екстрасенсів…

Сьогодні у програмі п’ятірка кращих ясновидців країни спробує відповісти на питання: що ж сталося з українською моделлю у Китаї? Що вона робила о 4:00 ранку в невідомій машині за 10 кілометрів від готелю, покидати який без менеджера їй було строго заборонено? А також: хто і навіщо хотів спалити тіло Оксани Сафіної?

Хочете знати, чи зможуть жінки відновити баланс сил на проекті «Битва екстрасенсів»? Тоді вмикайте канал СТБ вже цієї неділі (15 грудня) о 19:00!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: