Битва екстрасенсів

Екстрасенси стануть жертвами папарацці

Тиждень тому проект «Битва екстрасенсів» залишив український ясновидець Сергій Гончаров. На даний момент жінки мають значну перевагу . Але чи допоможе їм це перемогти у найскладніших випробуваннях? Дивіться новий випуск проекту «Битва екстрасенсів» вже цієї неділі (10 листопада) о 19:00 на СТБ!

Цього разу екстрасенсам належить опинитися у шкурі зірки шоу-бізнесу і дізнатися, що це за життя, коли за тобою постійно стежать папарацці. Нічого не підозрюючи, учасники потраплять в об’єктив фотоапарата однієї дуже відомої російської актриси. Потім екстрасенси отримають готові знімки і, спираючись тільки на енергетику зображень, їм потрібно буде відшукати фотографа серед натовпу людей у центрі міста.

«Я ніколи раніше не шукала людей, – зізналася Арра Саекті з Індонезії. – Була б у мене хоча б особиста річ фотографа! Адже фото випромінює тільки мою власну енергетику. Тут немає енергетики того, хто мене знімав…»

Чи знайдуть вихід з безнадійної ситуації екстрасенси? Чи зможуть вони відшукати фотографа у гігантському мегаполісі, спираючись тільки на енергетику його робіт? І ким виявиться людина, яку їм належить знайти?

Під час другого випробування екстрасенси спробують пролити світло на кримінальне справу 2005 року, в розслідуванні якої міліція виявилася безсила. Вісім років тому 13-річна Маргарита Лісовська з райцентру Малин Житомирської області вирушила після школи у гості до бабусі. Але старенька так і не дочекалася улюблену онуку. По дорозі зі школи – у людному місці біля автовокзалу – Маргарита буквально щезла у повітрі, не залишивши жодних слідів свого зникнення. А через півроку тіло дівчинки виявили на пустирі за межею міста.

Екстрасенси побувають на місці злочину і зустрінуться з матір’ю загиблої дівчинки, аби спробувати з’ясувати: хто, як і навіщо вбив семикласницю Маргариту Лісовську 8 років тому?

Хочете знати, як екстрасенси впораються з випробуваннями цього тижня ? Чи зможуть чоловіки відновити баланс сил на проекті? Тоді дивіться цієї неділі (10 листопада) о 19:00 новий випуск проекту «Битва екстрасенсів» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: