Битва екстрасенсів

Дванадцятий сезон поекту стартує 6 жовтня

6 жовтня в 19:00 в ефірі каналу СТБ вийде прем’єрний випуск нового 12-го сезону самого містичного проекту країни «Битва екстрасенсів» під назвою «Чоловіки проти жінок». «Битва екстрасенсів – 12» продовжить тему минулого сезону – конфлікт між чоловіком та жінкою.

«Дванадцятий сезон «Битви екстрасенсів» відбудеться під егідою протистояння чоловіків-екстрасенсів та жінок-ясновидців. Хто ж із них виявиться сильнішим? І чи зможуть чоловіки в цьому сезоні взяти реванш, а також завоювати титул найсильнішого ясновидця 2013 року, покаже 12 сезон проекту, – розповідає Юлія Федец, керівник десятого творчого об’єднання телеканалу СТБ. – У дванадцятій міжнародній «Битві екстрасенсів» битимуться учасники з найдальших куточків планети. Ми перевірили здібності понад півтори тисячі людей, які називають себе екстрасенсами. Це представники 50-ти країн світу. З них вибрали найкращих, переможців подібних проектів у своїх країнах. Також нам вдалося відшукати і екстрасенсів, які ніколи раніше не заявляли про свій дар та багато років зберігали в таємниці свої сакральні знання. 12 сезон проекту «Битва екстрасенсів» по праву стане сезоном великих випробувань. Перевіряти здібності екстрасенсів ми будемо з допомогою унікальних комп’ютерних технологій, в основі випробувань – відкриття сучасних вчених, також будуть і екстремальні випробування, пов’язані з ризиком для життя учасників. Так що вижити на «Битві» ясновидцям буде зовсім не просто. Натомість українські глядачі зможуть побачити яскраве емоційне шоу людських надможливостей!»

Цей сезон «Битви екстрасенсів» стане по рахунку вже шостим міжнародним. За звання найсильнішого битимуться нумеролог з Ісландії, астролог з Каліфорнії, таролог зі Швеції, буддійський лама з Монголії, шаманка з Хакасії, а також екстрасенси з Латинської Америки, США, Індії, Китаю, Індонезії, Польщі, Латвії та Ізраїлю, Росії та України.

У прем’єрному випуску «Битви екстрасенсів» – це відбіркові випробування – ясновидці поборються за право стати учасниками проекту. Для цього їм буде необхідно пройти три випробування: передбачити, що станеться на військовому полігоні в чистому полі; відчути живу і неживу енергію (тобто з шести глечиків з молоком, в які для того, щоб напій не прокис, кинули жаб, вибрати той, в якому немає земноводного). А також розкрити таємниці особистого життя оскароносної французької актриси Джульєтт Бінош, яка спеціально приїхала до України для участі в «Битві екстрасенсів».

Хто з екстрасенсів впорається із завданнями й продовжить участь в основному складі дванадцятої міжнародної «Битви екстрасенсів», а хто відправиться додому, побачите 6-го жовтня в 19.00 в ефірі телеканалу СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: