Зважені та щасливі

Учасник 4 сезону «Зважені та щасливі» Дмитро Завоюра одружився

Дмитро Завоюра — учасник 4 сезону «Зважені та щасливі» — одружився. Про це чоловік повідомив в Instagram. Обраницею стала дівчина на ім’я Анна, яка ще в ток-шоу «Зважся» зізналася, що буде кохати його будь-яким. Детальніше про новоспечене подружжя і весілля пари — читайте в матеріалі.

дима завоюра

Дмитро Завоюра прийшов на проєкт у віці 20 років з вагою 147 кілограмів. Привабливий і симпатичний хлопець відразу полюбився глядачам. У фіналі Діма вийшов впевненим у собі і струнким чоловіком. До сьогоднішнього дня йому вдається успішно тримати форму і допомагати в цьому іншим. Варто також додати, що на проєкті у хлопця була симпатія до однієї з учасниць — Іванки.

Більше на тему: Аніта Луценко здійснила свою мрію, станцювавши з Іраклі Макацарія

У ток-шоу «Зважся» Діма розповів, чому їхні стосунки після проєкту не склалися: «Після проєкту було втрачено нитку спілкування. Я не бачив продовження».

дима завоюра с женой

Однак в його житті з’явилася справжнє кохання. Дівчина на ім’я Аня підтримувала його і мотивувала. Ба більше, навіть якщо Діма колись набере зайві кілограми — кохати його не перестане.

«Я буду його мотивувати. Наприклад, запрошувати на побачення до тренажерного залу», — додала Аня.

У Instagram Діма поділився романтичними знімками з весілля. Наречений також розповів, як життя змінилося після одруження. Наприклад, найчастіше питання «Коли весілля?» змінилося на «Коли діти?». Також Діма звик називати кохану дружиною, а не дівчиною. А ось обручки стали великі через схуднення: «Тепер дружина щодня погрожує мене відгодувати».

зважені та щасливі 4

«Життя після весілля ще краще, перевірено», — підсумував учасник «Зважені та щасливі»-4 Діма Завоюра.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.