Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки у 12 випуску «Зважені та щасливі»-8?

У 12 випуску «Зважені та щасливі»-8 щирі зізнання нарешті розставили всі крапки над «і» у стосунках між командами. А от чи були вони чесними із собою – показали ваги. Зважування на дванадцятому тижні було дуже хвилюючим, адже одна з родин могла потрапити на битву чорних. Тож хто надів чорні футболки – дізнайтеся в матеріалі.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки в 11 випуску «Зважені та щасливі»-8?

Василь Вірастюк вкотре першим став на ваги. На цьому тижні чоловікові вдалося позбутися 1 кілограма. Нова вага тренера становить 136 кілограмів.

зважені та щасливі

Пара у чорних футболках – Наталя та Людмила Мотики – не потрапила вдруге під жовту лінію. А отже мала можливість вибороти своє місце на проекті. Мати втратила 3 кілограми, а донька 1. У відсотковому співвідношенні Жовті стали легшими на 2,06%.

зважені та щасливі

Наступними на ваги стали Зелені – Сюзанна та Богдан Ремські. Вони також були у чорних футболках, проте це не завадило їм скинути достатньої ваги. Сюзанна скинула 3 кілограми, а от Богдан 4. У відсотках це склало 3,12%.

зважені та щасливі

Червоні – Богдан та Олег Буряки – показали свій результат роботи протягом 12 тижня. Чоловіки скинули на двох 7 кілограмів. З урахуванням бонусу -8 кілограмів перемістили їх на першу позицію в турнірній таблиці.

зважені та щасливі

Ольга та Іван Нестерові – лідери дванадцятого тижня – показали результати своєї праці. Батько та донька втратили по одному кілограму. Бонус у додаткові -2 кілограми врятував родину від жовтої лінії.

зважені та щасливі

Сашко та Наталя Валігурські також стали на ваги. Мати змогла позбутися 1 кілограма, а от Сашко жодного. Тож 0,39% було недостатньо, аби не потрапити на битву найслабших. Сині посіли останнє місце і наділи чорні футболки.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.