Зважені та щасливі

Кінець кохання на проекті «Зважені та щасливі»-8

Проект «Зважені та щасливі» у восьмому сезоні став знаковим для батьків та дітей. Вони прийшли у табір схуднення, аби скидати вагу та налагоджувати втрачені сімейні зв’язки. Проте деякі з учасників зустріли своє кохання з надією на вдалі стосунки. Та не так сталося, як гадалося. Про кінець кохання найяскравішої пари «Зважені та щасливі»-8 читайте в матеріалі.

зважені та щасливі

Наталя Мотика та Сашко Валігурський зустріли один одного на проекті «Зважені та щасливі»-8. Одразу ж у них зав’язалися теплі стосунки, які переросли у кохання. Проте щотижневі випробування щоразу змушували пару випробовувати одне одного. У випробуванні на висоті 15 метрів Сашко вперше зрадив Наталі, адже вирішив боротися за власну перемогу. Цей вчинок залишився необговореним, і пара продовжувала замовчувати непорозуміння.

Більше на тему: Освідчення у почуттях на «Зважені та щасливі»-8

Та 11 тиждень став надто відвертим у таборі. Детектор брехні не дав можливості сказати неправду. Виявилося, що для Сашка проект важливіший за стосунки з Наталією. А от сама Наталя не бачить майбутнього з хлопцем поза проектом.

зважені та щасливі

Саме тому дівчина вирішила дізнатися, що між ними відбувається. Розмова вийшла надто складною для хлопця, і він обрав позицію захисту. На кожне питання Саша віджартовувався та зводив тему на взаємини Наталії з Богданом Буряком. На детекторі брехні дівчина зізналася, що її стосунки з Богданом не просто дружні. Тож Сашко врешті запропонував парі розійтися. Така пропозиція стала фатальною. Наталя пішла від Сашка, а він не намагався її зупинити.

зважені та щасливі

В’ячеслав Узелков вирішив допомогти хлопцеві стати рішучим. В цьому йому мав допомогти бокс, а суперником Сашка став сам тренер.

зважені та щасливі

«Зараз на рингу я з ним грався. Проте доля з ним гратися не буде!» зауважив В’ячеслав.

зважені та щасливі
Наприкінці тренування хлопець зміг проявити себе як гідний суперник. Нарешті він проявив свою силу і мужність. У бою з тренером хлопець відчув, що може відстоювати свою позицію і бути рішучим. Чи допоможе це Сашкові повернути Наталю та стати справжньою опорою для дівчини дивіться у наступних випусках проекту «Зважені та щасливі»-8.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.