Зважені та щасливі

Освідчення у почуттях на «Зважені та щасливі»-8

5 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 розділив дітей та батьків. Цілий тиждень деякі родини проводили порізно один від одного. Наприкінці п’ятого тижня всі «зважені» усвідомили, що краще умов, ніж у команді з рідною людиною, – годі й шукати. Проте, такі випробування підштовхнули Сашка Валігурського нарешті освідчитися у почуттях Наталі Мотиці.

За результатами чергового конкурсу на знання батьками своїх дітей, мати Сашка – Наталя Валігурська – не вгадала комп’ютер та інтереси свого сина. В результаті чого, як покарання, Сашко потрапив на тиждень до батька Червоних – Олега Буряка. Хлопець вперше на собі відчув батьківську підтримку. Емоційний заряд та поради, як саме діяти з жінками, підштовхнули його зробити перший крок назустріч своїм почуттям.

зважені та щасливі

Більше на тему: Зважені та закохані на «Зважені та щасливі»-8

Того ж вечора біля будиночка команди Жовтих він влаштував романтичне побачення. Сходи були обставлені сотнями свічок, які освітлювали шлях донизу. На ґанку сидів Сашко з гітарою в руках та співав романтичні пісні про те, як він зустрів своє кохання на проекті.

зважені та щасливі

Незабаром до нього вийшла Наталя, яка була неймовірно здивована такій ініціативності. Адже попередні тижні вона чекала освідчень від хлопця, проте той зводив все на рівень дружніх стосунків. Цього разу все змінилося, та Сашко набрався сміливості на довгоочікуване романтичне побачення.

зважені та щасливі

Нарешті на запитання, що насправді між парою, дівчина отримала аргументоване пояснення. Сашкові подобається Наталя, і він готовий розвивати стосунки. Приємним подарунком стали й два квитки на концерт гурту THEHARDKISS. Їх у подарунок хлопець отримав від Юлії Саніної за перемогу у танцювальному батлі на четвертому тижні «Зважені та щасливі»-8.

зважені та щасливі

Як розвиватимуться стосунки Жовто-Синьої пари – дивіться вже цього четверга о 20:00 на телеканалі СТБ!

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.