Зважені та щасливі

Зважені та закохані на «Зважені та щасливі»-8

Вже три тижні поспіль учасники проекту «Зважені та щасливі»-8 борються за те, аби втратити зайві кілограми. Саме вага завжди була перепоною у стосунках, особистому житті, кар’єрі тощо. Проте умови табору «зважених» дали можливість деяким пережити свої перші справжні почуття та навіть закохатися.

Наталя Мотика та Олександр Валігурський познайомилися на проекті. Вони прийшли зі спільною проблемою: відсутність кохання через зовнішній вигляд. За словами учасників, ніхто не бажає розглядати, яка ти людина, якщо зовні нікого не приваблюєш.

зважені та щасливі

Але на проекті виявилося все інакше. Коханню покірні усі кілограми, тим паче, якщо ви об’єднані спільною метою — їх позбутися.

Більше на тему: Третій випуск «Зважені та щасливі»-8 повернув учасників у дитинство та одягнув у підгузки

Наталія розповіла, що наразі їхні стосунки вже далеко не дружні, а перейшли у стадію романтичних. Багато часу пара проводить разом. Характер Олександра зовсім не той, про який мріяла дівчина, проте почуттям не накажеш. Мрії про стрункого, серйозного чоловіка із Лондона відійшли далеко в минуле, коли Наталія зустріла хлопця з міста Калуш.

зважені та щасливі

Усі випробування пара проходить разом. Так, на третьому тижні «Зважені та щасливі»-8, незважаючи на те, що Наталія йшла попереду, вона завжди озиралася назад. Олександр ішов останнім, тому дівчина непокоїлася, чи вистачить йому сили подолати дистанцію у 1,5 кілометра. Хвилювання на зважуванні подвоїлося, адже тепер команда Синіх ретельно слідкує за тим, скільки втратили Жовті, і навпаки.

зважені та щасливі

Як розвиватимуться стосунки пари 8 сезону «Зважені та щасливі», дивіться вже у четвер о 20:00 на телеканалі СТБ!

Більше на тему: Хто бере участь у проекті «Зважені та щасливі» 8 сезон

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.