Зважені та щасливі

Вправи для ніг від Марини Узелкової

Тренер проекту «Зважені та щасливі»-8 Марина Узелкова продовжує пропагувати здоровий спосіб життя. Підтримувати форму в домашніх умовах реально. Головне, щодня виділяти потрібну кількість часу на виконання фізичних навантажень. Які вправи можна робити для ніг – читайте в матеріалі.

Марина Узелкова

Стрункі та підтягнуті ноги – мрія кожної дівчини. Домогтися такого результату нескладно, якщо приділяти кілька хвилин на день виконанню вправ для нижніх груп м’язів. Марина Узелкова періодично ділиться у своєму Instagram способами ефективного опрацювання тіла. Важливим залишається те, що всі поставлені завдання можна виконувати вдома самостійно. Три вправи для ніг можна включити у свій щоденний графік, адже вони займуть максимум 15 хвилин вашого часу. Але при цьому змусять горіти передні та задні частини стегон.

Більше на тему: Вправи для пресу на двох від Марини Узелкової

Вправи для ніг

  1. Прийміть положення лежачи на лівому боці, спершись на лікоть. Почніть відривати ліву ногу від підлоги. Носок тягніть на себе, поки не відчуєте, як розтягуються задні м’язи ніг. Виконуйте 20–30 разів.
  2. Не змінюючи положення, поміняйте ногу. Відривайте ногу від підлоги з натягнутим на себе носком. Важливо плавно опускати ногу в початкове положення, не торкаючись підлоги. Повторюйте 20–30 разів.
  3. Для підключення роботи м’язів пресу при підйомі ноги – тягніться зігнутою рукою в лікті до коліна. Виконуйте 20–30 разів з видихом на підйомі.

View this post on Instagram

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.