Зважені та щасливі

Хто програв «Битву слабких» на «Зважені та щасливі»-7 у дев’ятому випуску

9 тижня учасники «Зважені та щасливі»-7 зіткнулися з найекстремальнішим випробуванням усього сезону. Кого з учасників не допустили до участі в «Битві слабких»? Яка пара автоматично здобула перемогу? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

Зважені та Щасливі 7 випуск 9: хто програв Битву слабких 26.10.2017

За правилами 7 сезону, учасники, які показали найгірші результати за підсумками зважування, отримують чорні футболки. В кінці кожного третього тижня «чорні команди» повинні боротися за право залишитися в таборі на «Битві слабких». Переможці – рятуються, програвші – йдуть на обговорення та голосування. Нагадаємо, що цього тижня до Коричневих та Зелених приєдналися Помаранчеві та Сині. Саме ці 4 пари стали потенційними претендентами на виліт у 9 випуску «Зважені та щасливі».

Зважені та Щасливі 7 випуск 9: хто програв Битву слабких 26.10.2017

Третя «Битва слабких» стала найекстремальнішим випробуванням усього сезону! Ті, хто програв пари повинні були змагатися між собою в перетягуванні каната. Однак не все так просто! Все це відбувалося на даху високоповерхівок, а суть випробування полягала у тому, щоб змусити суперника впасти. До речі, суперників вибирала Наташа Токарева, переможець випробування тижня.

Зважені та Щасливі 7 випуск 9: хто програв Битву слабких 26.10.2017

На знак подяки за перемогу у випробуванні, Наташа визначила суперником для Лідії та Олександра пару Помаранчевих, адже Аліна та Максим були значно легшими ніж Сині чи Коричневі.

Читайте також: «Зважені та щасливі»-7: результати зважування 9 тижня

Перед початком випробування пари пройшли медогляд, після якого Зелених не допустили до участі і вони вирушили на голосування. Відповідно, перемогу автоматично здобула пара Помаранчевих.

У підсумку, справжня битва розгорнулася між Синіми та Коричневими. Яка пара першою полетіла з даху? Хто з чоловіків не підтримав свою дружину? Чий твердий характер допоміг здобути перемогу? Дивіться відео:

Video: Зважені та Щасливі 7 випуск 9: хто програв Битву слабких 26.10.2017

Читайте, хто програв Битву слабких в Зважені та Щасливі 7 випуск 9 від 26.10.2017? А яка пара стала найсильнішою з найслабших і чому

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.