Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування дев’ятого тижня

Зважування – етап, який щотижня підсумовує старання учасників на проекті «Зважені та щасливі». Нагадаємо, що чорні футболки вже мали Коричневі та Зелені, тому вони знаходилися в найбільшій небезпеці. Хто показав найкращий результат? Які пари отримали чорні футболки та приєдналися до Коричневих та Зелених? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування дев’ятого тижня

Першими на ваги стали Лідія та Олександр Бойко. Нагадаємо, що на цьому тижні Лідія могла отримати бонус в 2 кілограми, але добровільно віддала перемогу в конкурсі Наташі Токаревій. Однак, незважаючи на це парі вдалося не потрапити під жовту лінію. Лідія скинула 1 кілограм, а її чоловік позбувся 2, що в кінцевому підсумку – 1.47% від зайвої ваги.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування дев’ятого тижня

Найбільше цього тижня скинув найлегший учасник 7 сезону. Олексію Добрянському, при вазі 84 кілограмів вдалося схуднути на 4. Разом з Наталею вони скинули 7 кілограмів, а також мали приємний бонус за перемогу в конкурсі. У підсумку – кращий результат і у відсотковому співвідношенні – 4.57%.

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування дев’ятого тижня

Найгірші результати показали пари Помаранчевих та Синіх, які потрапили під жовту лінію, і, відповідно на «Битву слабких». Руслана та Ігор на двох скинули 3 кілограми, а Аліна та Максим позбулися 2. Отже, саме їх пари отримали чорні футболки та приєдналися до Коричневих та Зелених у найекстремальнішому випробуванні сезону.

Які результати показали інші учасники, а також як це прокоментували тренери дивіться у відео:

Video: «Зважені та щасливі» -7: результати зважування дев'ятого тижня

«Зважені та щасливі»: Хто з учасників показав найкращий результат 9 тижні? Яка пара отримала чорні футболки і відправилася на битву лузерів?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.