Зважені та щасливі

Аніта Луценко розповіла, як швидко повернути форму після пологів

Вчора, 31 серпня відбулася довгоочікувана прем’єра найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі»-7. Ведучою проекту стала Аніта Луценко, яка раніше протягом кількох сезонів тренувала учасників. Рік тому Аніта вперше стала мамою. З того часу шанувальники закидають тренера питаннями про те, як швидко відновити форму після пологів. В одному з інтерв’ю нова ведуча «Зважені та щасливі» поділилася своїм досвідом.NF8A9922Як повернути живіт у колишню форму

Все залежить від індивідуальних особливостей організму і від того, народжували ви природним способом або за допомогою кесаревого розтину. Приступати до тренувань рекомендується через 3 місяці – це середній термін відновлення після кесаревого. При звичайних пологах можна приступати до тренувань м’язів живота через 6 тижнів. Щоб не було діастаза (розбіжність прямих м’язів живота), потрібно працювати над поверненням м’язів в їх природне положення. Можна робити планку, кішечку і вакуум. Вправи нескладні, але досить ефективні.

З перших днів після кесаревого потрібно багато рухатися. Якщо в перші дні ти не почнеш цього робити, то у тебе утворюється валик – його називають фіброзна тканина. Якщо він з’являється, від нього вже нікуди не дінешся. Другий важливий момент після пологів – розправляти плечі і тримати рівну спину. Коли ти сутулишся весь час, то йде ще більша фіксація цього валика. Потрібно розправити плечі і почати ходити відразу ж через кілька годин після пологів. Після кесаревого розтину найголовніше розтягувати бічні м’язи. Все тіло стає коротшим і животу нікуди подітися, він вивалюється назовні. Тобто, якщо відразу качати тільки прес, ви це положення тільки погіршить, а якщо розтягувати талію вгору вправами, тоді животу буде місце, куди повернутися назад.

A post shared by Анита Луценко (@anitasporty) on

Як харчуватися, щоб швидше відновитися?

Харчування після пологів повинно бути правильним і збалансованим. Повноцінних 3 прийоми їжі за день і перекус. Ніяких булок, печива і кілограмів горіхів. Якщо вживати багато цукру, то шкіра втрачає колаген і живіт залишається в’ялим. Важливо не вживати солодке і солодкі напої, навіть компот. Якщо ви хочете швидко відновити живіт, підтягнути шкіру, важливо правильно харчуватися відразу після пологів.

Не пропустіть, щочетверга о 20:00 «Зважені та щасливі»-7 на СТБ!

За матеріалами Woman Magazine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.