Зважені та щасливі

Ведуча «Зважені та щасливі» про дочку: у Мії немає несанкціонованих перекусів

Є думка, що закладати основи правильних «відносин» з їжею потрібно у ранньому дитинстві. Ведуча «Зважені та щасливі-7» Аніта Луценко з раннього віку привчає дочку до правильного харчування.

Анита-луценко-2

«У Мії немає несанкціонованих перекусів. Ми її завжди годуємо вчасно. І закладаємо всі звички, які хочемо бачити в майбутньому – говорить Аніта. – Я вважаю, що якщо якісь моменти в дитинстві не були закладені, то людині доведеться докласти багато зусиль, щоб це виправити. Наприклад, Мія щоранку починає з якогось фрукту. Сподіваюся, у неї збережеться ця звичка надовго».

Варто зауважити, що Аніта Луценко буквально через декілька місяців після пологів була в блискучій формі. З огляду на 21 зайвий кілограм і кесарів розтин, який їй довелося пережити – терміни рекордні.

13671678_171791899899855_1709655590_n(1)«Все, що я розповідаю комусь, я застосувала на собі. Це були і щоденні тренування, без єдиного пропуску. Абсолютно правильне харчування. Я їла не більш одного фрукту на день, ніяких молочних продуктів. Все було дуже строго, але це якраз і дало миттєвий результат – поділилася своїм секретом ведуча. – Завдяки тому, що я не засиджувалась, що не намагалася себе дуже берегти та від кесаревого не залишилося ніяких наслідків і застійних явищ, які зазвичай бувають у дівчат. Вони потім все життя намагаються прибрати валик над швом, який, до речі, забирається тільки в перші місяці. Тобто, якщо ти нічого не будеш робити відразу, то потім ти від цього не позбудешся. Головне, рухатися, ворушитися, не залежуватися, розправляти плечі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.