Зважені та щасливі

Аніта Луценко про новий сезон: «Телеглядачі побачать себе в учасниках»

Зовсім скоро стартує новий сезон найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі»! На телеглядачів чекає багато сюрпризів і дивовижних змін. Так, наприклад, ведучою шоу стала Аніта Луценко. В ексклюзивному інтерв’ю для STB.UA вона розповіла, як впоралася з цією роллю і яким буде новий сезон проекту!

7

Аніто, ви стали ведучою нового сезону «Зважених та щасливих». Як вам в новій ролі?

Відчуття відрізняються від тренерських. По-перше, за п’ять років я бачила тільки одну сторону шоу, а тепер відкрила іншу, не менш цікаву. Мені завжди цікаво спостерігати, як учасники спілкуються один з одним в екстремальних умовах. Тренування – це лише фізична праця, а на проекті присутні ще й змагання. Більш того, в новому сезоні відбувається взаємодія між чоловіком і дружиною! Пристрасті загострилися…

У вас з’явилися пари-улюбленці?

У мене їх багато! Одні мені подобаються тим, що вони дуже колоритні і яскраві, інші – ніжні і милі, за ручки тримаються (усміхається). З одного боку для мене була різниця, хто залишить шоу, а з іншого – вони всі зрештою будуть красивими і щасливими. Новий сезон, безумовно, дуже крутий, тому що беруть участь родини! Всі вони дуже різні: хтось на когось кричить в стресових ситуаціях, хтось взагалі не розмовляє, хтось підтримує, а хтось, навпаки, штовхає. Загалом, ви побачите приклад того, як українські жінки взаємодіють з чоловіками. Рулять всі (сміється).

Чи даєте ви якісь поради учасникам шоу?

Виникали ситуації, в яких доводилося розбиратися. На проекті був психологічно складний тиждень, коли учасники справлялися з внутрішніми переживаннями. А ось у тренувальний процес я не лізу. Я, скоріше, підтримую учасників під час конкурсів. Я – ведуча-мотиватор. У якийсь момент можу мотивувати криками, а в якийсь – м’якими підказками. Іноді проскакують саркастичні зауваження. Таким способом я натякаю учасникам, що не потрібно здаватися. Іноді я, як змій-спокусник, спокушаю їх їсти зайве. Я думаю, у них трапився розрив шаблону (сміється).

Читайте також: 20 продуктів, які безжально спалюють жир

Ви швидко влилися в роль ведучої?

Не можу сказати, що це було легко і швидко. Я дала собі 3 тижні, щоб звикнути до цієї ролі. Я не вважаю себе суперменом, який ні з того, ні з сього може стати класною ведучою. Але, мені здається, через три тижні на проекті я все-таки стала класною (усміхається).

Що для вас найскладніше в роботі ведучої? Адже раніше у вас не було такого досвіду.

Напевно, найскладніше – це не напружуватися і не намагатися бути ідеальною, бути кращою, ніж ти є насправді. Для мене важливо залишатися такою, яка я є в житті, бути максимально природною з учасниками, не дивлячись на камери. Ми ж реаліті знімаємо.

А що для вас складніше – бути ведучою чи тренером?

Це різні речі. Коли ти тренер, у тебе спрацьовують душевні переживання. Ти прокидаєшся вранці і думаєш, що ж зробити ще, щоб учасники схудли, як їх мотивувати, кого потрібно розлютити, а кого, навпаки, підтримати. Ведучому ж важливо вміти донести свою думку, дивитися на ситуацію з боку. Потрібно спостерігати за всім, а не тільки за своїми учасниками.

2I9A3182-3 (2)

Аніто, ви ще й молода мама. Чи складно поєднувати материнство і таку насичену роботу? Все встигали?

Якщо скажу, що легко, то збрешу (усміхається). У нас були зйомки, які тривали з третьої ночі до першої години дня. Дитина чекала мене вдома. Звичайно, складно. Але я вважаю, що якщо я реалізуюсь в улюбленій справі, то і моя дитина буде щасливою.

Після отриманого досвіду на телебаченні, ким плануєте працювати далі – тренером чи ведучою?

Я продовжую працювати тренером у своїх проектах. Це нікуди не дінеться. Тренерська робота – це моє. Це те, що я добре знаю, я б сказала, що досконально. Я присвятила цій справі 16 років. Кожній людині хочеться щось змінювати в житті. А робота ведучої – новий і цікавий етап. Кому ж не сподобається, коли його одягають, фарбують і залучають до всякого божевілля (сміється). Я задоволена, що отримала новий досвід, а що буде далі – подивлюся.

Чому телеглядачам варто подивитися новий сезон проекту?

Мені здається, що цей сезон буде найкрутішим! Кожен телеглядач побачить себе в тому чи іншому учаснику. Кожен побачить свої стосунки з боку. Для українців дуже важливе сімейне життя. Я думаю, що завдяки «Зваженим та щасливим» люди зрозуміють, що можна не тільки схуднути, але й змінити себе, свою сім’ю на краще, стати щасливими! Те, що відбувається на проекті, – це неймовірно! Для кожного учасника величезне щастя потрапити сюди.

Дивіться новий сезон найвагомішого реаліті країни «Зважені та щасливі» вже 31 серпня на СТБ!

Бесіду вела Катерина Ільченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.