Зважені та щасливі

Особливості та сюрпризи нового сезону «Зважені та щасливі»

Незабаром, 31 серпня стартує найвагоміше шоу країни – «Зважені та щасливі»! Цього року худнути будуть сімейні пари під керівництвом тренерів В’ячеслава і Марини Узєлкових. Ведучою проекту стала Аніта Луценко, яка вже встигла поділитися першими враженнями від зйомок. Більше подробиць про новий сезон читайте в матеріалі.

Худне на проекті відома українська актриса і телеведуча Руслана Писанка з чоловіком Ігорем Ісаковим.NF8A0086«Не знаю, що буде в результаті. Можливо, я вийду з проекту з 50 кг. Тоді почнеться нова епоха. Ми з чоловіком давно мріяли про схуднення. Ігор підтримав мене, сказав, що для нас це прекрасний шанс зрушити з мертвої точки, на якій ми опинилися. Він настільки надихнув мене, що я перестала сумніватися. Ігор – локомотив нашого тандему, тому буду йти за ним. Своїм досвідом ми хочемо дати приклад іншим», – коментує свою участь Руслана.NF8A0043Тренер В’ячеслав Узелков переконаний, що сезон не буде легким, зате в ньому є очевидні плюси.

«Сімейним парам все-таки буде легше худнути, адже якщо один впаде, то друга половинка зможе підтримати і підставити рідне плече. До того ж, коли учасники були одні, без сімей, вони нудьгували по дому і багато хто хотів побачити рідних якомога швидше. Іноді це їм заважало зосередитися на схудненні. Цього року найрідніші люди знаходяться поруч з ними – це додає сил», – ділиться В’ячеслав.NF8A0109Що ж чекає на глядачів восени в новому сезоні

На проекті тренуються 8 пар. Це і подружжя, які в шлюбі знаходяться багато років, і парочки, які з різних причин офіційно не оформили стосунки. Деякі дають обіцянки, що схуднуть і влізуть у весільне вбрання, деякі не зважуються на цей крок, тому що не впевнені, що готові зв’язати своє життя з цим партнером. Проект хоче, щоб учасники позбулися не лише від зайвої ваги, але і вирішили свої конфлікти.

Ведуча тепер максимально залучена в процес. Аніта Луценко розуміє учасників як ніхто інший. При виборі кандидатури керівництво прийшло до висновку, що цього ефекту можна домогтися з людиною, яка знає кухню зсередини.

На базі з’явиться поштова скринька Аніти, який встановлений між двома будинками. У нього учасники можуть кидати листи: анонімно або відкрито. Листи можуть бути різного характеру. Наприклад, дружина під’їдає вночі, або чоловік мало тренується, проблеми в спілкуванні або в сексі. Якщо питання пов’язані з тренуваннями, то Аніта передає листи Узелковим, якщо з харчуванням – Світлані Фус, а все, що пов’язано з відносинами – буде вирішувати сама.NF8A0013«У цьому році вперше в історії проекту акцент в першому конкурсі буде зроблений на психологічний аспект, а не силовий. У першому випробуванні учасникам треба буде пройти психологічну перевірку, проявити витримку і віру в партнера, а не просто тягнути, стрибати або бігти. Спочатку цей конкурс шокував учасників, але потім вони зрозуміли, що потрібно бути чесним перед своїм партнером – тільки так можна змінити відносини в кращу сторону», – розповідає секрети керівник проекту Євген Тунік.

У проекті братиме участь унікальна пара. Ці учасники вже худнули в одному з попередніх сезонів, і глядачі їх точно добре запам’ятали. Так сталося, що вони знову набрали вагу.

Переможцями стануть двоє людей. Не один учасник, а сімейна пара. Вони удвох повинні дійти до фіналу, удвох боротися і не здаватися. Тому грошовий приз також зміниться – в цьому році він становить 400 000 грн.

За матеріалами “Теленеделя”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.