Зважені та щасливі

Аніта Луценко та Світлана Фус створюють книгу про правильне схуднення та харчування

Нова ведуча проекту «Зважені та щасливі-7» Аніта Луценко спільно з дієтологом проекту Світланою Фус, об’єднавши свої знання та вміння, вирішили створити книгу, яка допоможе схуднути правильно.

Диетолог «Зважені та щасливі» Светлана ФусДієтолог «Зважені та щасливі» Світлана Фус

«Книга ще не вийшла. Ми зараз обговорюємо обкладинку, внутрішнє наповнення, коректор вичитує останні коми …. – розповіла Аніта Луценко – До книги ми зібрали воєдино все. Я дуже багато чому навчилася від Світлани, поки ми писали цю книгу. Ми просто піднімали якесь питання і з усіх боків його обмірковували. Світла зі свого досвіду, я зі свого. Ми згадували всі історії, які були з нашими клієнтами. У книзі я намагалася максимально мотивувати на тренування. Людина матиме 28 днів, за які він може порозумнішати, у нього не залишиться ніяких питань: їсти м’ясо або не їсти, пити молоко чи ні, що робити, коли перед місячними настає жор, що робити, коли клімакс. Ми розкрили найосновніші питання».

Також ведуча «Зважені та щасливі-7» розповіла, як довго тривав процес створення книги:

Ведущая «Зважені та щасливі-7» Анита Луценко

Ведуча «Зважені та щасливі-7» Аніта Луценко

«Десь два роки ми все збирали. Але це все проходило в не зовсім робочому процесі, а в задоволення. Ми насолоджувалися цим, вкладали всю душу. Ми не хотіли підганяти процес, хотіли зробити таким, як подобається нам».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.